Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egész helyes és kedves 7....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egész helyes és kedves 7. -es fiúnak mennyi esélye lehet egy nagyon szép menő 9. -es lánynál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyi. De komolyan. Ne is gondolj rá többet.
2012. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amennyi válasz érkezett eddig (százalékban)
2012. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát kár de vhogy így gondoltam én is..sajnálom a fiút mert állítólag nagyon tetszik neki a lány (amúgy én csak egy jóbarátja vagyok) azért várom a további válaszokat is :)
2012. jún. 7. 23:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen. Egy 9.es lánynak azért már kicsit érdekes lenne egy 7.es srác...ha meg még menő is nem gondolod leállna egy "kisebbel"... :D Van néhány érdekes szokása ezeknek a menőcsajoknak :D De ezzel valahogy amúgy egyetértek, egy hetedikes még nincs ott értelmileg sem mint egy kilencedikes.
2012. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen mindkettőjüket ismerem és bátran állíthatom hogy értelmileg egy szinten vannak (a lány szeleburdi mint egy kislány a fiú meg elég érettnek tűnik a korához képest)

De amikor megtudtam hogy tetszik neki az a lány, nekem is az volt az első megjegyzésem hogy szerintem ez nemfog összejönni mert még ha a lánynak tetszik is (szóval viszonozná) akkor sem valószínű hogy összejönnek mert egy 9.-es lány sztem cikinek érezné hogy egy nála 2 évfolyammal kisebbel jár..

2012. jún. 7. 23:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg rácáfolnék az előttem elhangzókra,egy általam ismert lány történetével.Nos,ő 10.-es,és idén igenis kikezdett egy 7.-es (és amúgy sokkal kevesebbnek kinéző)fiúval.Ami kivágta nálam a biztosítékot,hogy idővel komolyabbra is fordult a dolog.Én nem tudom,én sem vagyok öreg,de baromi nagyot fordult ez a világ.Én azt mondom a barátodnak,egy próbát megér.Manapság semmi nem lehetetlen...Maximum átejti a csaj.
2012. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
*2 évfolyammal kisebb fiúval jár...(így talán értelmesebb:))
2012. jún. 7. 23:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ebben az életkorban nagyon nagyon sokat számít a korkülönbség. A bevett szokás, hogy a lányok általában idősebb fiúkkal járnak, a fiúk meg fiatalabb lányokkal. (Ellenpélda erre jómagam vagyok, de általában így van..) Esély természetesen mindenre van, de ne tápláljon túl sok reményt, mert nagyon ritka az ilyen. Én az ismerőseim közül szerintem nem is ismerek olyat aki 2 évvel fiatalabb fiúval járna ebben a korosztályban... De azért sok sikert kívánok ^^ próbálkozni azért lehet. Ha összejönnek, írj nekünk egy üzenetet :D
2012. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Theorba ***** válasza:

Nálunk nagyon szépen működött a dolog két hosszú évig.

Komoly kapcsolat volt. Félre az előítéletekkel.

2012. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a általában lányoknak rendkívül sokat számít a környezetük véleménye, még ha a lelke mélyén tudna is valamit érezni egy hetedikes fiú iránt, a környezete rosszallásától tartva nem mutatná ki. Elég egy annyi, hogy valamelyik kis barátnője annyit mond neki, hoy "Hülye vagy, egy hetedikessel??!!" és már annyi is a dolognak.
2012. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!