Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akire nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akire nemrég felfigyeltem, egész helyes és randira is hívott tegnap, de viszont cigány. Egy próbát megér nem? Hiszen lehet hogy komoly kapcsolat is kialakulhat.

Figyelt kérdés

Tegnap igent mondtam neki és puszival is köszöntünk el egymástól, tök aranyos meg minden és egész jómódú is. A haverjait nagyjából ismerem mert egy suliba járunk, pl. a bátyámnak az egyik legjobb haverja kiskora óta a srác, de anyumék reakciója milyen lenne??? Vagy ebből így ha a holnapi jól jön össze lehet még komolyabb dolog is ebből szerintetek??

17 éves vagyok , (a srác 18)


2011. dec. 18. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Cigánnyal soha, semmilyen körülmények között! Ha jómódú, akkor meg főleg ne, azok a legnagyobb gengszterek!
2011. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nbsszfl...
2011. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát az első mond valamit. Franc se tudja milyen lehet a familia. Valószínűleg tényleg jobban jársz ha a saját rétegedben keresgélsz. De a randira elmehetsz ha már úgyis igent mondtál, legalább jobban kiismered.
2011. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"De viszont" -> Nincs mit veszítened.
2011. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hülye vagy te? Cigánnyal akarsz összeállni? Téged is zavar a dolog, mert feltetted a kérdést.

Arra készülj fel, hogyha ez kiderül, minden normális srác szemében leértékelődsz.

2011. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Cigánnyal SOHA SEMMIKOR! Normális vagy te???
2011. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen normális vagyok, amúgy meg egyszer láttam az anyját és egész normálisnak tűnt, sztem nem az a genszter fajta család és ,,... olyan helyes ...

alig várom már hogy menjünk, mondjuk az egy kicsit gyanús hogy mielőtt megkérdezte azt mondta ne nagyon szóljak senkinek, hogy elmegyünk meg hogy hova

de mindegy sztem....

2011. dec. 19. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:
CIGÁNNYNYYYY!!!!!!?????? te jól vagy magyar legyél ember soha cigányal NEEE!!!!! azok becsajoznak magyaroknál akiket tudnak és lopnak nálluk te olyan hülye vagy bmeg ?
2011. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
TE BASSZUS MEKKORA BETŰKKEL ÍRJAM, HOGY Ő NEM AZ A FAJTA, vagyis nem lopós!!!!!!!!!!! A bátyámmal legjobb haverok már asszem 4 éves koruk óta, és egy suliba járunk
2011. dec. 19. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Akármilyen cigány cigánnyal soha, ha nem hallgatsz ránk akkor majd megtudod miért ne.
2011. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!