Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem, h a fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem, h a fiúk miért szólítanak le előbb egy "csúnyább" lányt és jönnek össze vele, talán nem mernek nálam kezdeményezni vagy? Már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A többi lány nyitottabb mint te.
2012. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak izlések és pofonok.Lehet aki szerinted csúnyább az a fiú szemében szebb.
2012. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát én azt nem mondanám, hogy nem vagyok nyitott,csak egy kicsit visszafogottabb (nem adom ki magam olyan hamar,mint a mai lányok(ribancok).
2012. jún. 8. 12:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy látják rajtad, hogy te többre tartod magad, mint a többi lány.

"miért szólítanak le előbb egy csúnyább lányt"

Te tökéletesen tisztában vagy vele, hogy szép vagy, valszeg ez érződik a kisugárzásodon, ez pedig senkinek sem jön be, kivéve ha csak egy menetet akar. Te ennél többet akarsz, hát vegyél vissza az arcodból és ennyi.

2012. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát ha nem adod be a derekad mit küzdjenek? az nem ribancság ha nem tesztek semmi ojat..mellesleg nem mindegy kire gondolsz fiúk alatt lehet hogy csak dugni akarnak?
2012. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én pl. nem tudok leszólítani egy csajt sem, csúnyát se, pedig helyes vagyok és állítólag jobbnál jobb nőim lehetnének. De nekem nem megy a felszínes beszélgetés, úgyhogy rányaltam :) Én ezért nem pl.


26/f

2012. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert a pasik nincs elég önbizalmuk...


Azt gondolják, hogy a "csúnyább" lányt könyebb megtartani, mert a szebbet hamarabb lecsapják a kezéről.


De ezt hülyeség, csak nagyobb önbizalom kellene a mai pasiknak.

Ezt akkor láttam be, amikor megismertem életem szerelmét egy gyönyörűséges lányban, aki azóta a feleségem is let :)


32F

2012. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismerős kérdés, ismerős stílus... Visszavenni kicsit, az majd segít!
2012. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit nagy az arcod. Annyi megállapíthatsz ,hogy nőies vagy avagy nem, de semmi többet. Majd a férfiak eldöntik, mennyire vagy szép.


Ha rá van írva a személyiségedre, az bukó. Amúgy a magányos nők közül a cicababákra hasonlóak vannak többen.

2012. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért mert Te vagy a legszebb és Töled csak rondábbak vannak!

Azért azt Te sem várhatod el kiskirálylány, hogy minden pasi Téged akarjon!

2012. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!