Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a pasi dolga kizárólag a kezdeményezés? Ti szoktatok kezdeményezni ha tetszik valaki vagy a pasikra hagyjátok?

Figyelt kérdés

Pl. ha valaki tetszik akkor megtenni felé az első lépést, szóba elegyedni vele mondjuk.

Mennyire vagytok ilyen téren modernek vagy konzervatívok?


2012. márc. 5. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ne csak a randit kezdeményezze a pasi, hanem a csókot...stb.

Bár én is pasi vagyok, szóval bocs a válaszért..

2012. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az csakis a pasik dolga. Ebből lehet leszűrni, hogy mennyire tökös a fiú, ha odamegy egy lányhoz. Aki nem megy, az nem túl megnyerő a lányok szemében. Beállítják lúzernek.
2012. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lila nyuszi ***** válasza:
37%
Szerintem a nő dolga az, hogy felhívja magára a figyelmet, max beszélgetést kezdeményezzen, de azt a férfinak illene mondania, hogy próbálják meg együtt. Beleszeretnék valakibe akkor kezdeményeznék csak.
2012. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy nő soha nem fog beszélgetést kezdeményezni. Soha nem fog odamenni hozzád és mondani szia, ki vagy, mit szeretsz stb. Azok a jelek, amiket meg adtok, azok egytől egyig hulladékok. Nem lehet értelmezni őket. Hányszor volt az, hogy mosolygott rám a lány, odamentem és durván a pofámba vágta, hogy van barátja. Mik ezek az egyértelmű jelek? Mert a mosolygás, szemezés az nem az.
2012. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt az elvet vallom hogy sokszor kezdeményeznek a nők a tudtuk nélkül. Ha már olyan pillantást vetsz a fiúra, ha csak mosolyogsz. Az is egyfajta kezdeményezés, felbátorítás arra hogy megszólítson. Ha a fiú nem elég tökös képes vagyok tényleges kezdeményezésre.
2012. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Én mindig úgy gondoltam, hogy a srácok dolga a kezdeményezés és ma is ezen az állásponton vagyok, de már nem annyira.

Egy srác dolga, hogy megfogja a kezem, és megcsókoljon először, de én miért ne kezdeményezhetném, hogy találkozzunk.

Meg szerintem időszerű, hogy mi is besegítsünk ilyen téren és ne csak a srác kezdeményezzen. :)

2012. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18:31 értem, és ha a srác teljesen kezdő ilyen téren akkor honnan tudja mit mikor kell?Meg honnan tudhatná, hogy mennyire vonzó a lány szemében?Meg nem is akar tolakodó lenni, pl. ha a lány még nem akarná hogy megfogja a kezét vagy csókot.
2012. márc. 5. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:

18:31 értem, és ha a srác teljesen kezdő ilyen téren akkor honnan tudja mit mikor kell?Meg honnan tudhatná, hogy mennyire vonzó a lány szemében?Meg nem is akar tolakodó lenni, pl. ha a lány még nem akarná hogy megfogja a kezét vagy csókot.


Szerintem ez a kézmegfogás magától jön, de ezt úgyis érzed, hogy a lány hogy áll hozzád. (Nálam 2. talin ezzel indítottak és nem húztam el a kezem, az mondjuk igaz, hogy előtte 1 hónapot leveleztünk). Aztán ott a csók, érezni fogod a pillanatot, ha látod a lányon a szikrát, akkor veszteni valód nincs. (Én a 4. randin kaptam az első csókot, de ott már komolyan szugeráltam a száját, hogy tedd meg, utána már én kezdeményeztem)

2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem "érzem" az iylen dolgokat, nekem nincs 6. érzékem, az sem kellemes ha elutasítják az embert, akkor egy időre elmegy a kedvem.
2012. márc. 5. 18:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Böszmeség ez a "pasi dolga" duma. A nő dolga meg ennyi erővel a söprögetés, főzőcske és benyalás tövig az Úrnak. Tegyük már félre a hagyományos szabványmodelleket, könyörgöm. Nem középkort élünk már.

Kezdeményeztem már lány létemre, igen.

2012. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!