Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan fiúk akiknek szemében "értéktelen olyan lány" aki kezdeményez?

Figyelt kérdés

Az indokok sokszor azok voltak hogy "Nem lesz izgalmas", "Értéktelen lesz", "Unalmas és üres lány", "Nincs önbecsülése, nőiessége", "Türelmetlen", "Csak szexet akar"


Nos, én úgy vélem hogy ez mar nem a lovagok kora, s nem is a virágadásé, szerintem hülyeség megszabni hogy ki kinél kezdeményezzen, annak kell aki ezt jónak latja, nem szabad kizárólagosan egy nemre se bízni ezt. Nem ez szabja meg egy nő értékét, hanem az hogy milyen a jelleme, lelke, illetve mennyire szeret, tisztel téged. Személy szerint azt is szánalmasnak és kisfiúsnak tartom, ha egy fiú hónapokig csak azért udvarol egy lánynak hogy megdugja egyszer s ha ez megtörtént dobja a franca, mert olyan nagy buli volt "vadászni" a prédára...


Mindenesetre ez van, ilyen ez a világ, ezt kell elfogadni, ez ellen nem lehet tenni semmit

Nektek mi a véleményetek erről?


2012. jún. 8. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Örülnék, ha egyszer kezdeményezne nálam egy lány, nem csak nekem kéne lihegnek, majd pofára zuhannom, miután kijelentette, hogy nem is tudta, hogy... Vagy nem ez volt a kérdés? Mindegy, forever alone.
2012. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*lihegnem - még egy mondatot sem tudok helyesen leírni, ááá...
2012. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy.
2012. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is szeretnem ha a lany is kezdemenyezne. Az 1 valaszoloval egyetertek!
2012. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Miért vannak olyan fiúk"... Miért vannak? Miért? Ez iszonyat hülye kérdés, mi az, hogy miért vannak? Te miért vagy? Bogarak miért vannak? Félénk lányok miért vannak?
2012. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert azok olyan fiúk, akik teljesen el vannak kényelmesedve és emiatt beképzeltek is lesznek. Míg másoknak vért kell izzadniuk é sértések százait lenyelniük, amíg emgkapnak egy lányt, addig ők könnyendén, minden nehézség nélkül szerzik meg. Velem volt már olyan, hogy egy lány kezdeményezett nálam. Megpróbáltuk, elkezdtünk járni, de sajnos nem voltunk összeillőek. Különváltunk, de a mai napig tisztelem őt emberként és azért is, hogy lányként mert kezdeményezni.
2012. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!