Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nap legtöbb részében fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nap legtöbb részében fehér folyásom van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró számomra hogy egésznap tisztasági betétet kell használnom emiatt.Nem viszket,nem is büdös,fehér áttetsző folyás.És a barátom miatt zavar leginkább mert félek belekezdeni vele akármibe nehogy észrevegye.Mit tegyek? :S
2009. júl. 2. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én is dettó ugyanígy vagyok vele :S
2009. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig normális a folyás,de nekem is így kezdődött,aztán sárgás lett,és kellemetlen szagú. Nagyon zavart.Elmentem dokihoz,kezelt canesten combival,de ugye a barátom nem lett kezelve,visszaestem,most kaptam más gyógyszert és ő is elment,mert őrjítő volt már,gombám volt. Ha súlyosbodik,nézesd meg!
2009. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan tipus vagy, akkor hiába jársz orvostól orvosig, nem múlik el. én is így vagyok. semmi nem használt az évek során, azt mondták ez nem betegség. Mielőtt együtt lennétek mosakodjál meg, akkor kisebb az esély, hogy észreveszi, vagy előtte menj el wc-re, és távolíts el a betétet.
2009. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonlo helyzetben vagyok de orvos szerint ez természetes.De ha nagyon nagy mennyiségben van akkor okozhatja megfázás esetleg gombás fertözés más wc ülöke miatt stb azért nézz el orvoshoz.

Amugy attól nem kell félni hogy barátod észreveszi, ök többnyire csak a vérzést veszik észre szex közben..

2009. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csajok! Ez tök természetes folyamat nálunk.

Az én tippjeim!

1 mielött talizol vele fürcsi( bár ez alap)

2 amikor úgy közeledik hozzád menj ki mosdóba és ha olyan töröld le..ennyi.

3 mond neki h ez van és természtes és ha találkozik vele akkor ne lepődjön meg.

20L

2009. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat most nagyon megkönnyebbültem. :)

értem hogy ez természetes de akkoris nagyon nagyon idegesitö.

a tanácsokat megfogadom:) ha a barátom meg észreveszi csak megérti 18éves létére :)

2009. júl. 2. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem a barátod találkozott már fehér folyással :D

minden nőnek van vmennyi, van akinek több, van akinek kevesebb, de azokis elég sokan vannak, akiknek több.

ha közeledni akarsz barátodhoz, menj ki előtte 5-10 perccel wcre, töröld meg ha olyan, és ennyi.

amúgy meg, amint melegebb lesz a szitu, és elkezdesz nedvesedni, akkormár inkább csak a nedvesség lesz az uralkodó és nem a folyásod, szal a barátod nemnagyon fogja észrevenni.

ha meg a bugyidat félted, eccerűen dobd el jó messzire :D

2009. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!