Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megmagyarázná ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmagyarázná ezt a "paranormális" jelenséget?

Figyelt kérdés

Nem mindig, de néhanapján, suliban, szünetben, ha végig megyek a folyosón, 1-2 lány mindig rám köszön gúnyosan, elmegyek mellettük, aztán hátam mögött hallom, hogy kiröhögnek...Mire jó ez? Nem is ismerem őket. Senkitől nem hallottam még vissza, hogy csúnya lennék, szóval nem értem. Ez boldoggá teszi őket? Vagy csak szimplán rib*ncok.....?

17/f



2012. jún. 8. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fú a cigányok ilyenek, meglátnak valakit, bámulják, aztán vagy szemberöhögik, vagy a háta mögött. tiszta idegesítő tud lenni.
2012. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pár éretlen liba.. ne foglalkozz velük..
2012. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 king20000 válasza:
Régen ilyen velem is történt sokszor, de a legtöbb esetben azért csinálják, mert irigyek. Lehetséges, hogy egy rossz pletyka került ki rólad, vagy esetleg csak te veszed úgy, mintha kigúnyolnának, de ne foglalkozz velük!!
2012. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb fordulj vissza, és kérdezd meg hogy min röhögnek.
2012. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Röhögd ki te is őket a barátnőiddel,aztán el van intézve...
2012. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fel ne vedd! Engem két tőlem vagy 4 évvel fiatalabb kislány szivatott egyfolytában, azt hitték hogy akkor nagyon menők... Tudod hogy megy ez. Ők csak azért csinálták mert azt hitték hogy az "hú de vagány dolog". Egyszer sem szóltam be nekik, megunták, ma már nyalnak mint a kiskutyák. Kis hülye p*csák, már elnézést a trágárságért. Ne figyelj rájuk, nem éri meg. :)

16/L

2012. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy az egyiknek tetszel és így akarják felhívni magukra a figyelmet és zavarukban nevetgélnek mert fogyatékosok... én is szoktam így csinálni még kb 10évesen ...nem tudom mire volt jó xd
2012. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nem mintha eddig foglalkoztam volna velük, de azért 1-2 hónap után kezd idegesítő lenni...
2012. jún. 8. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt anno...

22/L

2012. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát vedd nekik elő a lompost, utána tuti elhallgatnának (persze csak ha jó nagy), mert az ilyen lányoknak csak az arca nagy, kurázsi meg nuku. Tehát tedd ki a gyulát én azt mondom
2012. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!