Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki megmagyarázná végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki megmagyarázná végre?

Figyelt kérdés
Fiúk, áruljátok már el végre, h mért van az, h 90%-otok csak a ri.bancokkal foglalkozik? Aki nem az, arra már rá sem néztek! De a ribiket is lenézitek, és a hátuk mögött persze ri.bancoztok, de arra jó, h megfektessétek őket, de utána le se köpködnétek, mégis csak azok kellenek! De akkor miért baj az is, ha vki nem rin.gyó? És mért jobbak a beképzelt műnők=ribik, mint a természetes, de nem nyomulós lányok?
2009. dec. 28. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát erre énis kiváncsi lennék (csaj vok) mert énis ezt veszem észre teljes mértékig, és tudjátok is ki a ribanc meg kinem mégis azokkal lógtok aki az kiértiezt ?
2009. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egy olyan nőre várok több 17 éve, aki nem ribanc, és képes tartós kapcsolatot kialakítani.. volt már barátnőm, de ilyen egyszerűen a közelben sincs. Szerintem a szép lányoknak nem kéne visszaélniük a szépségükkel, meg kell válogatni kivel, hagyni udvarolni stb. Szánalom az olyan, akinek mindig van pasija, szakít már kivan írva egy új név msnre szívecskékkel, meg myvipre közös kép, a szerelem számomra nem azért van, hogy dicsekedjek egy csajjal... szánalom az egész nevelési rendszer nekem lenne lányom és 13 évesen pasizna és kiosztanám. Mindennek megvan a maga ideje.
2009. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem ne altalanosits ezen a teren,mert midnenki nem egyforma.Ugyanigy van ez alanyoknal is,hogy miert a kigyurt,jokepu,penzes fiukat nezik,es a tobbieket le sem sz@rjak.Ez azert van (szerintem),mert az ember hiu,vagyis nem mindig azt nezik,hogy az a lany(ezesetben) mennyire ertelmes,romantikus,elbuvolo meg miegymas,hanem azt,hogy legyen jo teste es valamennyire szep arca es kessz,es ezzel feltudsz vagni a haveroknal.Mert akarki,akarhogyan magyarazza,hogy nem igaz,az 100%,hogy az emberek tobbseget a parvalasztasban befojasolja az is,hogy "vajon a baratok/baratnok mit szolnak hozza?"Tehat ugyanigy van ez a lanyoknal is,hogy a "fasza gyerekek"(kigyurt felsotest,felturbozott haj,fux,vastag penztarca,meno auto,stb) a nyerok (ez a te "ribi" kategoriad ferfiban),amikor ok csak egy jol csomagolt nagy sz@r. Belul semmi,ertelmetlen bunkok,elbeszelgetni nem lehet veluk semmirol,de azert jol neznek ki.VAGYIS keresd azt a maradek picinyke embert aki ugyanugy mint te ,nem a kulso alapjan itel,hanem a belso utan.(SZERINTEM!) :P 19/F
2009. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Még igen fiatalka lehetsz :)

Hidd el, sokan vagyunk, akik inkább kerüljük (kerülnénk) a ribancokat. Csak mi meg Benneteket veszünk észre nehezen... De légy türelemmel, egyszer valamelyikünk megtalál.


Azt mondom, folytasd csak életedet, ahogy elkezdted, rád fog találni egy fiú előbb utóbb.

Cserébe mi is kitartunk az elveink mellett, és kerüljük a ribancokat, hogy ne kelljen olyan sokat várnod :)

2009. dec. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én pl nem foglalkozok velük mint ahogy nagyon sok ismerőseim sem bennük nincs kihívás jönnek és mennek ,de egy normális lányért van ,hogy fél évig is kellett harcoljak utána 2 éves kapcsolat lett belőle.

Amúgy azok a férfiak akik vonzódnak azokhoz a lányokhoz nem is érdemlik meg a rendes lányokat.Ezt tartsd észben..

2009. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

~sóhaj~

Ti lányok, ott rontjátok el, h eleve rossz helyen keresgéltek...

Tudjátok h a tipikus macsók kihasználnak benneteket, és átdobnak mint sz*rt a palánkon, mégis rajtuk lógtok, aztán meg sírtok. Ezért van az, h nem értitek a helyzetet.

(Hopp, ez eléggé rossz hangulatúra lett megfogalmazva, bocsi érte, de már fáradt vagyok)

2009. dec. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem tudtam hogy a 10% több mint a 90 :D
2009. dec. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem tudtam h a 10 százalék több mint a 90
2009. dec. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értelmes nő = komoly kapcsolat érzelmekkel.Hülye, kihívóan öltözködő nő akinek kilóg mindene = az ember fiának egyből a szex jut róla eszébe és megfekteti, mert csak arra jó, másra nem.Ez ennyi.
2009. dec. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem a normáls, rendes, értelmes fiúk nem foglalkoznak ribikkel! Én pl észre sem veszem az olyan fiúkat.. Ránézel és egyből azt látod benük hogy szex szex szex... -.-" Nekem eddig csak olyan barátom volt aki értelmes rendes! Nem erőszakol rám semmit, mindent megtesz hogy jól érezzem magam. Én eddig nem kerestem a pasikat vártam és jött magától! Aki magától jön az a rendes! (:
2009. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!