Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? :/ (Kérdés rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? :/ (Kérdés rövid)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, de nem érdekelnek a bulik, a haverok és azt tervezgetem, hogy 1x majd családot szeretnék és 1 olyan bnőt illetve barátokat akarok, melyekkel akár életem végéig is jóban leszek, örökre szól. De viszont látom a csoporttársaimat, akik elég komolytalanok és ez lehangol, hogy miért vagyok ilyen :(

Lehet ez ellen tenni vmit, hogy ne ilyen legyek? :(



2012. jún. 8. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmibaj , komolyabb vagy mint a társaid ez egyáltalán nem baj sőt sok szempontból tök jó! De azért járj néha társaságba te is
2012. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én ugyan ilyen vagyok. Azért, mert neked vannak céljaid, jövőképed, és a haveroknak nincs, attól SOHA ne add fel! Hidd el nekem, 5 év sem kell és ábrándozni fognak, hogy miért nem voltak olyanok, mint Te.
2012. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehogy megváltozz, így vagy jó. Nem kell a hülye felelőtlen barmok példáját követni.
2012. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ne akarj tenni ellene! :) nagy erény ez a mai világban. ha nem érdekelnek a bulik, akkor ne erőltesd, de azért ne zárkózz el teljesen a külvilágtól.

20/L

2012. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb normális lány ilyen társra vágyik, mert biztonságot nyújthatsz, és hosszúra tervezel, komolyabb vagy. Ez nagyon jó!
2012. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!