Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt meleg osztálytársad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt meleg osztálytársad, aki felvállalta a másságát?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyult hozzá az osztály többi tagja, illetve a tanárok?

2012. jún. 8. 21:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

#12 #14 ti ketten ugyanazok vagytok? gondolom a 42% buktató :D


Szerintem a "korcsoknak" kell megtűrniük titeket :)

2012. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Béla211 ***** válasza:
100%
Nem ő nem tudta rólam.Én 15-16 évesen még nem tisztáztam magamban , h meleg vagyok.Meg nem is igazán érdekkelt akkor még a dolog h legyen valakim.
2012. jún. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 GYK_Boy válasza:
96%

Nekem van egy osztálytársam aki nem vállalta fel, én is csak onnan tudom hogy az hogy egy meleg társkeresőn megláttam a képét és az adatai is stimmeltek :) nem az esetem szal nem mondtam el neki. Azóta néha megkérdezem hogy áll a csajokkal :p : D


17 / meleg fiú

2012. jún. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.De hogy jönnek ide a cigányok?
2012. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Kovagerg ***** válasza:
91%
Én sose tagadtam hogy meleg vagyok a suliban aki megérdemelte annak én mondtam el személyesen mindenki mással ugy voltam ha érdekli kérdezze meg .Hát de nem kérdeztek pletykáltak meg hülyeségeket terjesztettek XD
2012. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igen, és fel is vállalta, ráadásul büszkén, sőt provokatívan. Nem egyszer volt olyan, hogy rá is játszott a dologra, önmagát "cicának" tartotta, olykor-olykor bennünket is (fiúkat) becézgetett, sőt volt egy alkalom, amikor mellettem ült az egyik órán, és azt ecsetelte, hogy milyen farkak jártak eddig benne.


Az volt az érdekes, hogy már elsőben megmondtuk róla, hogy meleg, de ő ezt akkor még tagadta, sőt az egyik tanár ránk is szólt, hogy hagyjuk abba, ilyen korban ezt még aligha lehet tudni. Szóval ekkor még zavarta, hogy melegnek tartjuk, de később már büszkén és másokat provokálva vállalta fel.

2012. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%

Béla

21:33

miért nem tetszett neked az a fiú?

2012. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

#16 - Ha nem normális hangnemben írsz persze hogy jelentelek.


"A cigányokkal karöltve ... liberalista" attól hogy nem nőket dugok még nem muszáj a cigányok hülyeségeit tolerálnom és liberálisnak lennem.... szóval imádom amikor összehozzátok a dolgot hogy a cigányok a melegekkel vannak mert mindkettő hátrányos helyzetben van.


Nem akarok offolni de a barátom semmit sem utál jobban mint a cigányokat és mégis meleg... Ahogy én is nagyon jól tudom hogy egyik-másik milyen életmódot él és eléggé szánalmasnak tartom mindazt ami ebben az országban folyik.


Szóval "drágaságom", mielőtt a melegekkel bármi problémád lenne, kicsit olvass utána a dolgoknak, ugyanis melegek közt nehéz általánosítani, mert többségük tanult ember, nagy részük felsőoktatásba jár, diplomás, stb... Viszont amit nem érzel, azt nem tudhatod, gondolok itt arra hogy nem mi választottuk hogy melegek legyünk.


Az pedig, hogy milyen választ kaptál tőlem, csakis annak a hangnemnek köszönheted amilyenben te írtad a válaszaidat :)

2012. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Rólam kiderült középiskola első osztályában. Egyik lány osztálytársam kikotyogta. Viszonylag jól kezelte az osztály. Csak egy srác volt, akinek néha volt megjegyzése. De azok se voltak durvák és sértők, csak célozgatott.


Fősulin meg sok ember előtt vállalom. Persze a normálisak előtt. Nincs gond belőle. Elfogadnak.


22 meleg F.

2012. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 FDra ***** válasza:
100%

Nos... én voltam az az osztálytárs. 11 éves voltam, mikor rájöttem, mi a helyzet velem.

Már nyolcadik elején elmondtam az akkori legjobb barátaimnak az osztályban, ugyanígy gimi legelején azoknak, akikben megbíztam.

Aztán a kilencedik évzáró buliján kissé többet ittam a kelleténél, és hagytam, hogy eluralkodjanak rajtam a hormonok... :) Ott volt egy nyár arra, hogy a pletyka terjedjen, szóval, mikor tizedik elején visszamentem a suliba, mindenki kb. tudta már a dolgot. Volt négy szörnyű hónapom, amikor rengetegen baszogattak. Majdnem elmentem a suliból. Aztán vállat vontam, és azt mondtam, nem érdekel! Bebizonyítom nekik, hogy érek annyit, hogy így is elfogadjanak! Meg is történt, nagyjából három hónap alatt sikerült a többség véleményét megváltoztatnom. A tizenegyedik és tizenkettedik évem már úgy telt, hogy bár mindenki tudta, hogy mi a helyzet velem, senkit nem érdekelt, azért szerettek, aki vagyok, én voltam az iskola "sztárja", mert mindenkihez volt egy-két jó szavam.

Biztos volt, akinek így is rossz véleménye volt rólam, de nem hallottam soha többet, mert őt nézték volna le miatta, nem engem.

Ami vicces, hogy pár fiúbarátom velem példálózik külsős (nem sulis) haverjainak a melegekkel kapcsolatban, és büszkék rá, hogy ismerhetnek. Ez meg nekem tök sokat jelent, hogy az utálatból és kirekesztésből idáig jutottam.

Egyébként a tanári kar nagy része is tudja, őket nem érdekli. Mindenki így fogadott el, és ennyi.

Meg lehet csinálni :))

Bocsi, ha hosszú lett, de gondoltam leírom a sztorim, hátha erőt ad valakinek!

2012. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!