Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt meleg osztálytársad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt meleg osztálytársad, aki felvállalta a másságát?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyult hozzá az osztály többi tagja, illetve a tanárok?

2012. jún. 8. 21:24
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
85%
FDra szerencsés vagy hogy ilyen jól alakultak a dolgaid nekem erőt adtál :)
2012. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Béla211 ***** válasza:
100%
Mért nem tetszett ? Mert lányos volt meg mindenkivel lekezelő és gúnyos. És öntelt is volt mindig csak ő lehetett a jó ő soha nem hibázhatott.Talán ezért.Ott vágta el magát nálam leginkább mikor a szintén meleg tanárunkat kifigurázta rajzba mert egyest adott neki mert nem készült az órájára.Közben meg amúgy a mássága miatt mindig meg védte. Ez a tanárunk.Szóval az ilyen gerinctelen dolgai miatt nem szimpatizáltam vele.Meg hogy mindent arra fogott hogy azért bántak így vele mert h meleg közben meg nem emiatt volt. Hanem mert mondjuk az órák 50%át el lógta meg nem készült fel az órákra.
2012. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
FDra: Egy ilyen történethez gondolom azis társul hogy milyen suliba jártál, mert suli függő a dolog... egy egyházi suliban nem vállalhatod pl. csak úgy...
2012. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 FDra ***** válasza:
100%
Röhögni fogsz, kedves utolsó... evangélikus egyházi suliba járok (ileltve, most ballagtam) :DDD
2012. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
én is most végeztem, ugyanúgy egyházi suliban és én pl. nem mertem volna felvállalni sosem :D De azért így belegondolva nem lehetett könnyű neked...
2012. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 FDra ***** válasza:
100%

Nem, az a pár hónap szörnyű volt... napi szintű öngyilkosság körüli gondolatok, szarnak érzed magad, "miért-teremtettél-ilyennek" stb.

Aztán rájöttem, hogy ez így nem mehet. Megpróbáltam, és működött. :)

2012. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék, ha lenne!!!~~~

Biztosan segítenék neki párt szerezni! (Saját szórakoztatásomra)

14/L

2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Én is egyházi suliba jártam.

Volt egy fiú,aki ugyan nem nyíltan volt meleg,de mindenki tudta.Elég lányos alkat volt.

Az osztályomban pedig én és még egy srác melegek voltunk:D

De ő is lányosabb volt.Én nem.Rólam nem sejtették.

Aztán volt olyan,hogy ez a srác,aki csak az évfolyamtársunk volt,valahogy megérezte,hogy én is az vagyok és megtudta a telefonszámomat,és sms-eket írogatott:DHát eléggé megijedtem.

Én akkor még nem akartam,hogy ez rólam kitudódjon.

Ezért leráztam valahogy.Most 25 vagyok és már másként érzékelem,biztos akkor rossz lehetett neki,hogy elutasították a barátságát,de én akkor még nagyon félénk voltam.De szerintem nem sok közös lett volna bennünk ezen kívül,hogy melegek vagyunk.

Aztán egy társkeresőn megtaláltam a meleg osztálytársamat is:D..Meg egy fősulis csoporttársamat is.

Elég sokan vannak melegek.Így visszagondolva,kitudja gimiben is hányan lehetettek,rólam sem sejtette senki.


Engem inkább az érdekelne,hogy a melegek kb hány %-ka lehet ilyen totál látens vagy önmarcangoló,akik hazugságban élnek felnőttként is.Az érdekes adat lenne.

De ez nehéz lenne felmérni...

2013. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Van, de nem terjeszti, csak nem is tagadja. Így szép lassan kitudódott az ismerősi körében, és akiket én is ismerek (pl. osztálytársak) mindenki (!) elfogadta. A tanárok szerintem nem tudják, vagyis lehet sejtik, de szerintem az ő generációjuk még tagadja hogy ez létezik, így ha nem dörgölik az orruk alá szerintem nem gondolnak erre. Mindenesetre így nem is tudom mit gondolnának.
2013. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

2-en tudják rólam az osztályban. Az egyikük tartja a száját, a másikuk néha elszólja magát velem kapcsolatban, de mivel amúgy is nagy mókamester, nem veszik komolyan a többiek.

Nekem viszonylag kulturált osztálytársaim vannak, egy-két kivétellel szerintem jól fogadnák ha nyíltan felvállalnám. De a tanárokban és az évfolyamtársakban nem bízok meg, másrészt meg szerintem ez magánügy. Ha valaki rákérdez, nem hazudok, de külön nem is reklámozom magam.

2013. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!