Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne 1 pár ötlet, fogalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne 1 pár ötlet, fogalmam sincs mit csináljak, megér 1 próbát?

Figyelt kérdés

1 Kicsit hosszú de légyszi olvassátok el.

Van 1 lány akit már nagyon nagyon nagyon rég óta szeretek és elég hullámvölgyes vele a "kapcsolatom", nem jártam vele 1x sem de mindig jó barátok voltunk beszélgetünk nap mint nap. Én elég kinosan érzem magam mikor vele vagyok mivel 3 éve szerelmes vagyok belé. Nem ilyen kis pláza cica akiért mindenki oda van mag 6x vissza hanem csak 1 átlagos lány de nekem nagyon tetszik. És tavaly sajnos el költözött. Persze nem változott semmi, MSN-en beszélgetünk és nemrég váratlanul felhozta a témát hogy ö szeretne 1 fiút aki tényleg szereti O.o Lehet eljött az én időm ? Vagy csak álom még mindig ? Félek hogy beégek elötte... kicsit be vagyok sz@rva O.O


2012. jún. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális vagy ember?Miért lenne álom?Álmodozni akarsz vagy élni?Egy próbát megér,nem?:)
2012. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg, közöld vele enyhén, vezesd rá, hogy neked bejön. És figyeld hogyan reagál. Próba cseresznye :) Ha nem teszed meg, bánni fogod.


22/L

2012. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is megér egy próbát. Ha nem jön össze a barátságotok ugyanúgy megmaradhat, de ha meg se próbálod akkor bánni fogod. Nem szoktatok flörtölgetni?
2012. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem... nem nagyon szoktam felhozni ezt a témát ő is most hozta fel 1x
2012. jún. 9. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!