Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fura ha az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huncika kérdése:

Milyen fura ha az embernek olyan mintha 2 énje lenne?

Figyelt kérdés
lényege az nem kell kötekedni csak véleményt kérnék :) volt egy pasim régebben, imádtam de tényleg :) a mindenem volt egy nap elkezdtem változni mármint érzelmileg!!olyan mintha előjött volna a vadászösztönöm és muszáj változtatnom a kapcsolatomon vele!! szakítottunk !! rossz volt nélküle pár napig ,de ez az csak max 1 hétig megismertem egy srácot nagyon jól elvoltunk kedveltem cukipofi volt :) komolyra fordult a dolog köztünk ám itt jött a bibi meg volt a sex minden amit csak megkaphatott megkapott!!egy darabig jo is volt az utána nem érdekelt elmúlt minden érzésem iránta !!erre ő bevágta nekem hogy csak addig kell valaki amíg ki nem szórakozom magam !!!meg hogy nincs szivem !! ez nem igaz vagy igen?NE ÍTÉLKEZETTEK :))
2012. jún. 8. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Érzelmi, kötődési problémáid lehetnek. Diszfunkcionális család, alkoholista szülő, stb. De reményt keltő, hogy észreveszed, hogy mi történik. Ez az első lépés a gyógyulás felé.
2012. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem értem hol van itt két én?! Én csak egyet látok, a hazárdőrt, aki felelőtlenül flörtöl!
2012. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

már bocs de a szüleim nem alkeszek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

és semmi gond nincs a családommal !!egyáltalán nem félek az érzelmektől !!mondhatni inkább szeretek élni !! mindenem megvan ami csak kell ház,motor,jó munka!!! de valahogy ez a komoly kapcsis dolog nem jön be nekem

2012. jún. 8. 23:41
 4/14 anonim ***** válasza:
én is pontosan ugyanígy vagyok vele...neked mióta van? én abban bízok hogy kinövöm, hiszen még csak 16 vagyok...:)
2012. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az embernek nem egy, hanem több énje van. mindenkinek. de ennek a helyzetnek ehhez semmi köze.

feltéve hogy nincs komolyabb pszichológiai problémád, egyszerűen arról van szó, hogy megunod a másikat, valami újra vágysz, nincs ebben semmi különös. majd egyszer találkozol olyan emberrel, aki mindig tud újat mutatni, leköti a figyelmedet és évek után is tud (kellemes) meglepetést okozni. ez nem feltétlenül mostanában lesz, pláne mivel (az írásodból ítélve) még egészen fiatal vagy. 34/n

2012. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
16 lehettem :):) köszönöm a válaszodat mondasz vele valamit!!!na majd csak megtalálom a nagy őt :)
2012. jún. 8. 23:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tisztában az érzelmeiddel. Azt hiszed szereted, de igazából más azaz érzés.
2012. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírások alapján tényleg csak futó fellángolás jellegű dolgok vannak, nem igazán érzelmi lapon nyugvó kapcsolatok. Esetleg még az, hogy írtad megvan mindened. Igazából lehet csak túlságosan el vagy kényelmesedve és nem becsülöd meg eléggé a dolgaidat, ezért mindig új párt keresel.Ahogy mondani szokták nem a birtoklás a szerzés az öröm. Jobb esetbe kinövöd. Ne érts félre nem bírálni akarlak, csak kérdezed a probléma okát én pedig lehetséges eshetőségeket vázolok fel, ez persze teljesen mindegy mert az ilyen esetekben úgyis utólag derül ki ha hibáztál :D
2012. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem érzelmileg kicsit sivár lehetsz, nem túl lelkiismeretes. Egy kapcsolatban az lenne a fontos, hogy tiszteljék és szeressék egymást. Te inkább csak szexet adnál, de szerelmileg semmit.
2012. jún. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ért valami lelki trauma ami miatt ilyen lettél? Pl. megcsalás, szüleid közt valami?

Nekem úgy tűnik nem igazán figyelsz mások érzéseire, vagy csak felszínesen, inkább arra, hogy neked legyen jó.

2012. jún. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!