Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak 7kg-tól szeretnék...

Ha csak 7kg-tól szeretnék megszabadulni akkor is keményen kell diétázni? Nem mintha gond lenne, csak gondolom azért más diétát kell követnie egy olyan embernek aki pl 10 esetleg 20 kg-tól szeretne megszabadulni.

Figyelt kérdés
Naponta 30-40 percet szobabiciklizem ( vagyis még csak 3 napja kezdtem, de pl tegnap megvolt reggel 20 perc és este is 30perc :)), igyekszem keveset de többször enni. Édességet nagy ritkán eszem. 168cm/62kg és 28 éves nő vagyok.
2010. dec. 13. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azért a te eseted más te "mindeösszesen" 62kg vagyok nézünk egy nagyobb testépitőt aki 125kg-ról inditja a diétát igy neki mondjuk 14kg-ot kéne leadni ami nem is kevés :D


Én azt javaslom keményen diétázz elöbb meglesz a hatása minthogy ilyen diéta meg nem is dolgot üznénk a nők lapjából. 4-5 hét alatt simán letudod adni a tervezett 7kg-nak a nagy részét.


Az aerob mefelelő nálad reggel és este a leideálisabb izomégetés szempontjából alacsony akkor a hormonszint egy alkalommal 30 percnél többet ne csinálj...

Az étkezést számold ki ha most te vagy 62kg akkor az ételid szénhidrát tartalma ne igen haladja meg a 150g-ot, 100-150 között a legideálisabb, próbálj hangsúlyt fektetni a fehérjés étekzésekre (hal,tojás,csirke,halak), húsból napi 30dkg is elég mivel kevés a súlyod és lány vagy :D


Sok szerencsét remélem irtam valamit újat.

2010. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kis feleslegből mindig lassabban/nehezebben megy a fogyás
2010. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antóniaa válasza:
Nekem csak 5 kiló van...nagggyon nehéz, lement 3 és megállt... Diétázz mindenképp, és mozogj. Inkbb zsírégetőket csinálj...
2010. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapból nem jó a kiindulási alap.Ne a súlyt nézd,mert akkor a végeredménnyel nem biztos,hogy elégedett leszel.

Méress testzsír%ot és annak a csökkenését figyeld,ha már nekiállsz tudatosan csinálni az egészet.

A szobabringázás jó,kezdésnek mehet minden másnap,hogy hozzászokj és ne und meg,aztán nyomhatod minden nap 1 órát,váltott nehézséggel.Kajában meg a ch bevitelre kell figyelni és csökkenteni,fehérjét meg ehetsz amennyit akarsz.Amúgy a magasság/súlyod egyáltalán nem vészes.

Sok sikert!

2010. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!