Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve nincs barátnőm, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve nincs barátnőm, s azóta gyakran meleg almaim vannak, lehet hogy biszex vagyok? 19F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy nagyon nehéz témát szeretnék megosztani veletek


1 éve volt egy 10 hónapos kapcsolatom, most nincsen barátnőm, s alkalmit sem szeretnék, nekem szerelem kell. Viszont amióta nem volt dolgom növel, egyszerűen megváltoztam, ingerlékenyebb lettem, majdnem minden éjjel sírok, s 2 hónapja mar nőhöz sem közelítettem.


Az utóbbi időben azon kaptam magam hogy fiúkról álmodok, amint ölelgetjük egymást, boldogok vagyunk, illetve erotikus élményeim is voltak akkor. Az almomban mindig azt mondogattam neki hogy "Legalább te őszintén megértesz engem"


Törekedtem ezt magamban elfojtani de csak mély szenvedés lett a vége. Eddig senkiről sem beszéltem erről a dologról, még korábbi pszichológusaimnak se. Viszont rajzaimon (nagyon gyakran rajzolok, ezt űzöm a legkomolyabb szinten) megjelent a melegség mint téma, fiúkkal. A képemen a két fiú nagyon nagyon boldog és szabad, egymást megértik és szerelmesek, ami jó érzéssel tölti meg lelkem. A művészetek számomra minden


Mi lehet ez az érzés bennem? Lehet, hogy a fiúk is érdekelnek?


2012. jún. 9. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak sok csalódás ért a nők oldaláról. (Bár ezek enyhén szólva is árulkodó jelek.)
2012. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik. De ez nem baj,így legalább mindenki potenciális partner.:D
2012. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha most ott lennék, megölelnélek :)


nehéz időszak amin átmész de majd elmúlik a sok sírás, viszont szerintem komolyabban is érdekelnek téged a fiúk...


21/f (meleg)

2012. jún. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csalódtam már férfiban és nem pártoltam át a nőkhöz. Semmi esetre se nyomd el magadban. Lehet, csak ideiglenes ez a fantáziálgatás. De, ahogy írod, hogy olyan boldogságot érzel akkor ezek valószínűleg nem csak múló fantázia képek.


Tudod a művészek gyakran azt ábrázolják, legyen akár festmény, fotó vagy videó, ami érdekli őket. Én is művészetet tanulok és több festményemen is szerepel a párom. Még egy kis videómba is megjelenik. Amíg a heteró csoporttársaim esetleg a barátnőjüket rajzolják, festik meg, addig én a fiú barátomat. Mert ő érdekel. Téged is érdekel valószínűleg két férfi kapcsolata.


Nyiss a téma iránt, ha úgy gondolod. Lehet ez a te utad. Ha meg mégse azt érezni fogod.


22 meleg F.

2012. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az almomban mindig azt mondogattam neki hogy "Legalább te őszintén megértesz engem""

Ebből következtettem a tömérdek felhalmozott csalódásra.

2012. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tényleg lehet h csak nagyon bedepiztél egy csaj miazz..de elég erősek a pasik iráőnti vonzódás(a szövegből nekem ez jött le)

"Viszont rajzaimon (nagyon gyakran rajzolok, ezt űzöm a legkomolyabb szinten) megjelent a melegség mint téma, fiúkkal. A képemen a két fiú nagyon nagyon boldog és szabad, egymást megértik és szerelmesek, ami jó érzéssel tölti meg lelkem. A művészetek számomra minden "

nincs baj azzal ha meleg iletve bi vagy..lehet nehéz lesz elfogadni magad..de hidd el ettől még érsz annyit mint egy hetero..sőt talán még többet is...

amúgy tudnál fiúba szerelmes lenni?vagy tetszik esetlge most vki?

sztem próbálkozz fiúkka és meglátod miylen

2012. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Roppant megértőek, toleránsak voltatok, rengeteget segítettek nekem ebben a nehéz idöszakban.


Hogy vonzott e valaha fiú? Volt bennem egyszer egy olyan érzés, hogy nagyon, nagyon heves érzelmet éreztem egy hosszú hajú, meleg fiú iránt. Ö vele volt egyszer egy beszélgetésem, ahol elmondtam neki a bizonyos feminin érzelmeim (egyszer ki szerettem volna festeni a szemem csak és kizárólag magamnak a tükör előtt, hogy senki se láthasson meg stb), hajlamaim, a képeim és az alkotásaim tartalmat. Ö roppant megértő volt, s az egész életemben ez a fiú volt eddig az az ember aki ilyen téren a legjobban megértett engem. Akkor valami igen hasonló érzés fogott el, mint amikor egy szép lányt pillantok meg, a szívem hevesen vert és zavarba jöttem, elkezdtem remegni is. Erre a bizonyos fiúra sokat gondoltam azóta is. S ott vannak az almaim, rajzaim is! Azokat is nagyon élveztem átélni, megélni.


"Vagy csak sok csalódás ért a nők oldaláról. (Bár ezek enyhén szólva is árulkodó jelek.)"


Igen, elég sok csalódás ért a nőktől, de egyetértek veled, itt én magam is többet érzek a háttérben mint egyszerű "csalódás halmaz"


"nehéz időszak amin átmész de majd elmúlik a sok sírás"


Igen, nagyon nehéz, mert perpillanat össze vagyok kavarodva, dúlnak bennem az érzelmek, s nem is tudom eldönteni, hogy 100% ban csak a lányok érdekelnek e. (Mert nagyon szeretem a nőket, egy szép, kedves lánnyal mindig öröm lenni, s kapcsolatom is volt már eddig, szexeltünk is)


"Nyiss a téma iránt, ha úgy gondolod. Lehet ez a te utad. Ha meg mégse azt érezni fogod."


Igen, ezen gondolkodom most én is, hogy ki kéne próbálnom legalább egyszer, s akkor kiderülne hogy is van ez bennem. Lányoknak valamiért sokkal könnyebb az, hogy kipróbáljanak bizonyos dolgokat egy másik lánnyal, ilyen szempontból irigylem is öket.


Igazság szerint mar nagyon sokszor a nyelvem hegyén volt, hogy ezt elmondjam anyának, de eddig csak Ti tudtok ezekről, ezen az anonim oldalon. Sokszor az volt bennem, hogy megmutatom anyának egyik meleg fiús képem, s akkor talán könnyebb is lenne elmondani mindazt amit most nektek.


Jelenleg nem tudom hogy mi a helyzet velem, fel vagyok kavarva, s az sem hatott hogy ezeket a dolgokat magamba akartam fojtani. Nagyon szenvedek jelen pillanatban. Nem tudom mihez kezdjek most...

2012. jún. 12. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem segítene ha egy megbízható embernek elmondanád ezeket.
2012. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

igen elmondod egy barátodnak..vagy pedig ismerkedsz fiúval...de ha életedben csak az az egy fiú tetszett akkor lehet nem is vagy meleg..vagy más fiú is tetszett csak nem vetted volna észre?

"Lányoknak valamiért sokkal könnyebb az, hogy kipróbáljanak bizonyos dolgokat egy másik lánnyal, ilyen szempontból irigylem is öket. "

ez mi? miből gondolod így?:D

2012. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!