Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyum, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi anyum, hogy a barátommal együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
Lassan egy 1 éve vagyunk együtt, de még mindíg hajthatatlan. Pedig tudja, hogy élünk nemi életet. Barátomnak egy hét múlva egy elég veszélyes műtéte lesz, és sajnos minden benne van a pakliban. Ő csak ezt az egyet kérte, de anyukám nem tágít. Eléggé el vagyunk keseredve. Mit lehetne tenni?
2012. jún. 9. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Aludj ott a barátodnál, érezzétek jól magatokat. 18 elmúltál nem? Azt csinálsz amit éppen akarsz, nem rángathat haza mint egy kislányt.
2012. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
mint írtam csak mindjárt leszek 18, barátom műtétéig tehát még nem töltöm be. így nem mondhatom, hogy 18 vagyok azt csinálok, amit akarok nem?
2012. jún. 9. 20:58
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérd szépen, hozd fel a műtétet is, magyarul "könyörögj". Ezt az egyet tudom tanácsolni. Én speciel mindig legyűröm anyumat szájkaratéban, gondolod adhatok tippet, hogy érvelj és végül megengedje...nálam általában beválik. Nagyon szigorú szüleim vannak. :/
2012. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy nem kedveli a barátodat?
2012. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Csegi89 ***** válasza:
Biztos tudja, hogy éltek nemi életet?
2012. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Lehetséges, bár soha nem mutatta ennek eddig jelét. Igazából nem is lenne rá oka, mert a barátom nagyon kedves, udvarias tipikusan az a típus aki "ott segít, ahol tud".
2012. jún. 9. 21:16
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan tudja.
2012. jún. 9. 21:16
 18/21 anonim ***** válasza:
Őszintén? Engem nem érdeklene, hogy nem engedi. Mondd azt neki, hogy egy barátnődnél alszol, régen volt már csajos parti és aludj a barátodnál. Így vagy úgy, vele aludnék. Ha a barátnőt sem engedné, akkor nem érdekelne. Megmondanám neki a magamét, fognám a cuccom és a barátommal aludnék.
2012. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
21:18: De menő vagy. :D Csak azt felejted el, hogy ő tartja el, tehát amíg ott lakik azt csinálja amit mondanak neki.
2012. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Nem érdekelne. Épp itt az ideje lázadni. Ha meg ezekután kitenné a szűrét a házból, csak mert egy életveszélyes műtét előtt a barátjával akar aludni, akkor borzalmas anya.
2012. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!