Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik sokat fogynak tényleg mindig gusztustalanok maradnak a fiú ismerőseik szemében, vékonyan is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 20:56
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:

ezt úgy értsem hogy olyan csontos lesz mint egy anorexiás?

vagy azért valami még van rajta?


a karcsúbb sportosabb vékonyabb lányokat szeretem, de azért a vékonyságnak is van határa...

2012. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sokat fogytam mostanában, de még mindig nem vagyok túl vékony kategória, nem állnak ki a csontjaim egyáltalán, sőt popsi, comb maradt is eléggé, viszont a bnőm azt mondta, hogy aki sokat fogy, az később is gusztustalan lesz azoknak a férfiaknak a szemében, akik látták őt kövéren. Nekem meg nagyon tetszik az egyik régi ismerősöm... :S
2012. jún. 9. 21:05
 3/11 ASOT ***** válasza:

hát ezt nem hinném....


nem tudok olyan pasiról, aki annak ellenére h a barátnője ducibb volt, és lefogyott kissé hogy azért elhagyná, szerintem inkább az ellenkezője...


de ha van olyan pasi aki elhagyja a barátnőjét azért mert lefogyott akkor az nem is szerette igazán...

2012. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Deee nekem nem volt a pasim. :D
2012. jún. 9. 21:08
 5/11 ASOT ***** válasza:

akkor meg mi a probléma? :)


örülj hogy sikerült a feleslegből leadni! ezen ne bánkódj, ha valaki ezért nem fog kedvelni és pedig eddig kedvelt akkor húzzon a f@szba, mert az tuti h csak a külsődre utazott még ha ducisabb voltál akkor is arra.


egy kis futás vagy biciklizés kéne még neked és akkor formálódna a segged és a combod.

2012. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jóban voltunk mindig barátilag, DE nekem régóta tetszett és nem csak barátként nézek rá... És 1 ideig nem láttuk egymást, mikor legutóbb látott, még elég kövér voltam... Most meg volt EGY KEVÉS reményem, ha meglát jobb formában, talán nőként is rám néz esetleg, de ezután nem tudom, mit vagy miben higgyek...


Köszönöm, futok már rendszeresen! :)

2012. jún. 9. 21:13
 7/11 ASOT ***** válasza:

abban higgy amit mondtál! Jobb lett az alakod, a + felesleges kg-mok, azok sosem jók, egészségügyileg sem. ha nem tetszel neki így jobban akkor meg őt hagyd a fenébe.


De nehogy amiatt hízókúrára fogd magad!

2012. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dehogy, sőt amióta tudom,. hogy talizunk, többet edzek, de na... :D
2012. jún. 9. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
ne hallgass a barátnődre, ha látunk egy ilyen lányt akkor megjegyezzük egymást közt, hogy mennyit fogyott, jól néz ki, legyél elégedett magaddal külsőleg, és akkor próbáld meg, hogy megy-e a dolog, szóval, ha te magad úgy gondolod, hogy még van mit formálni, persze nem túlzásba esni, akkor dolgozz rajta, és vesd be magad :)
2012. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszike! Kezdek kicsit megnyugodni, mert nagyon felzaklatott ez... D:
2012. jún. 9. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!