Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok hogyan viszonyulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogyan viszonyulnak ahhoz, ha fiú vagy lány ismerőseik azt mondogatják neki, hogy van egy srác, akinek ő nagyon bejön?

Figyelt kérdés
Egy kolleganőmről van szó, akit szinte alig ismerek, még nem is tudtam vele beszélni. Egy-két kollegám viszont jól ismeri a csajt és felajánlották, hogy ők majd beszélnek vele, hogy itt vagyok én. Nem túl égő ez? Igazából semmi komoly, csak egyszerűen bejön, és tetszik nekem. De ha tudnám, hogy akár én is bejönnék neki, nem utasítanám vissza. Mit gondoltok, hagyjam csak nyugodtan a kollegákat, hogy csevegjenek vele? És a csaj ilyen helyzetben mit gondolhat/érezhet.
2010. febr. 2. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
En nokent (25) nem tudnalak komolyan venni, a kozvetitosdi utoljara alt suliban volt divat:S Ha tetszik es akarsz valamit, mond meg te, ha nem, akkor meg senki ne mondjon semmit. Egyebkent milyen jo munkahelyed van, hogy ilyeneken tudtok szervezkedni, irigyellek.
2010. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg jó hely. De dolgozni akkor is kell.
2010. febr. 2. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
De komolyan, ha tetszik, beszelj vele te, sokkal ferfiasabb
2010. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor elkezdtek írni a kérdést azt hittem 12 évesek vagytok
2010. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se a kolléganők közvetítsenek, mert az tényleg dedós:-) Menj te oda a csajszihoz, és hívd el randira! Nagy kalappal!;-)
2010. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!