Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fajta nők jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fajta nők jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

1. kedvesek, bájosak, naívak, törékenyek, csajosak, hisztisek, "cukik", néha beképzeltek

Pl.: Taylor Swift, Ashley Tisdale


2. Sikeresek, erotikusak, veszélyesek, nagy játékosok, titokzatosak, intelligensek, karizmatikusak, magabiztosak.

Pl.: Marilyn Monroe, Catherine Zeta-Jones


2012. jún. 10. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem, nem szeretem a nőket.
2012. jún. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Nem kell határozott vagy beképzelt csaj nekem.
2012. jún. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kell határozott? Miért? Sértené a büszkeséged, ha nem rád hallgatna mindenben?
2012. jún. 10. 01:18
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Kettő keveréke - megfelelő arányban. Kedves, törékeny, erotikus, titokzatos, intelligens, cuki.
2012. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Lehet vegyíteni a sorokat?

Ha nem, akkor inkább az első.

Ha igen, akkor azt mondom, hogy sokszor vonzó tud lenni, ha a második sorból átvesz tulajdonságokat. Pl. jó, ha sikeres, de én ne érezzem sikertelennek magam mellette. Erotikus az pl. nagyon fontos a szexben. A veszélyest és a nagy játékost inkább kihagynám. Titokzatos, az mindenképpen jó, de ne játsszon az ember érzelmeivel. Intelligens is jó, de itt leginkább az érzelmi intelligenciára gondolok. Ne csak a saját fejével lássa a világot, hanem azonnal tudjon a másik szemével látni. A karizmatikus, hát ez sok mindent jelenthet, de sztem pozitív, bár attól függ, milyen területen. Magabiztos is lehet néhány területen, de az ne menjen át abba, hogy minden áron független akar lenni, mert azt fújj utálom.

2012. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Sztem a pasik többsége a 2-essel feküdne le, de az 1-essel házasodna.
2012. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én úgy vettem észre, hogy a 2. csoporttól az önbizalomhiányos férfiak félnek a túl macsó, beképzelt pasik meg az 1.-re buknak, hogy tudjanak "macsóskodni" és irányítani.

Szerintetek?

2012. jún. 10. 01:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami.
2012. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hát egy kicsit utána kellett néznem hogy kik az 1. pontban lévő pitsák

Nem szeretem a hülye kis csitri csajokat, úgyhogy a 2.

2012. jún. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

enyhén sz@r példákat hoztál fel.

t.swift a világ legjobban kereső énekesnője,szóval a sikeres rá egyértelműen jellemző.

és ha láttál már vele interjút,akkor minden csak nem naiv.


amúgy meg a sportos csajok jönnek be külsőre.

ilyen sincs a felsorolásodban.

a sportoló csajok kevesebbet hisztiznek-nyafognak,és a testük sokkal szebb,mint egy átlagosnak.

2012. jún. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!