Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nézitek egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nézitek egy lány fogait? Nagyon gáz, ha kicsit elálnak? Nagyon számít?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 13:16
 1/9 DiMalto ***** válasza:
100%
van akinek jól áll.....van akinek ló feje lesz tőle,te melyik vagy???
2012. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 EagleHUN ***** válasza:
Ha ápoltak a fogai, és nem büdös a szája akkor nem számít szerintem.
2012. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
húuúu, hát nekem nem álnak szét nagyon csak 1-2 , de nem is nagyok a fogaim. picik..alig látszanak amikor beszélek :)
2012. jún. 10. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el fogorvoshoz, és ha fogszabit ír elő rá, akkor hordd, mert később rosszabb lehet, és akkor 30+ évesen olyan lófejed lesz, hogy biztos egy srác se áll veled szóba :D
2012. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de nincs lófejem..xD

ezen téáztok..nem állnak el anynira csak 1-2 de az se gáz. fogorvos is azt mondta , hogy nem kell majd helyreáll. xD

2012. jún. 10. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha a fogorvos azt mondta akkor jólvan. de azért fél évenként menj el, mert lehet, hogy rosszabbodik és egyre jobban eláll csak te azt nem veszed észre. nem mondtam egy szóval se hogy ló fejed van, de ha esetleg a fogorvos azt mondja fogszabi kell és te még se csináltatsz, akkor 30+-on olyan lófejed lesz, hogy élvezet lesz nézni.
2012. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

attol hogy eláll valaki foga még nem lesz lófeje. max lófoga. ha kiállnak elöre. de a lofejhez inkább arcforma kell+a fogak :D


amugy nekem kicsit ferdék, de pont nem látszik, pici fogaim vannak amugy is, meg csak közelröl látszik. nem tudom miért zavarna bárkit is. akit meg zavar, majd szol, én meg megkérem szépen, hogy akkor ne nézd b+ :D

2012. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

óó köszi :D

2012. jún. 10. 13:55
 9/9 jin ***** válasza:
14/88
2012. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!