Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskacsa21 kérdése:

Mit tegyek? Szerelmes lettem egy fiúbarátomba. (21L)

Figyelt kérdés
Majdnem 3 éve ismerem. Jó barátok voltunk, sok időt töltöttünk együtt, majd összegabalyodtunk,és továbbra is jó volt vele lenni, aztán elromlott az egész. Most már semmi sem egyértelmű, a barátság sem, lassan elköltözök másik városba végleg és nem tudom elmondjam-e neki az érzéseimet, van-e értelme, vagy várjak majd csak elmúlik....

2012. jún. 7. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elmondod lehet elmúlik, de ha már elköltözöl kkor mindegy.
2012. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ÉN 10 év után kerültem hasonló helyzetbe, hetekig kínlódtam, hogy mi legyen, mert tökéletes pár lennénk amúgy. De tudom, hogy ő nem tekint rám nőként. Ráadásul nálunk annyival bonyolódik a helyzet, hogy hárman vagyunk nagyon jó barátok.


Mérlegelni kell: mi a fontosabb. Egy bizonytalan kapcsolat vagy egy biztos barátság? Én nyeltem egy nagyot, és az utóbbit választottam, azóta is nagyon jó barátok vagyunk, és most már hülyének érzem magam, hogy egyáltalán elgondolkodtam rajta, hogy ezt BÁRMIÉRT fel lehet adni.


Lehet, hogy nálatok más a helyzet, a srácnál akár esélyed is lenne, ezt nem tudhatom. Mérlegelned kell.


24/N

2012. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a kezdő szó véletlenül lett tiszta nagy, nem ennyire egoista vagyok :)
2012. jún. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Mondd el, max költözöl, de szerintem ne add fel, légy a közelében, hátha egyszer...
2012. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha elmonod neki, esélyt adsz magadnak, és tudni fogod mi a helyzet. És ha nem akar, leültök megbeszélni és barátság még mindig lehet, én is így jártam.


Vagy hallgathatsz és bánhatod, hogy mi lett volna, ha........de hülye voltam nem mondtam el....


MONDD EL!


23/N

2012. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 benedek98 ***** válasza:

Mond el neki

ha meg oda vissza szeretitek eymás a távolság se lesz gond!

2012. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cummantsd le, abból tudni fogja
2012. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!