Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta hogy én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy én vagyok a legjobb barátnője! Akkor kész, ennyi ugye? Minden kapu lezárult?

Figyelt kérdés

Tökre olyan jelzéseket adott le mintha érezne irántam valamit :( Ölelget, megfogja a kezem, hozzám bújik ha vásárolni megyünk...Plusz pasija sincs, és nem is mondta hogy vágyna rá. Gondoltam van esélyem meg milyen jó lenne, erre most ezt bevágta nekem.

Akkor ő nem is akar tőlem semmit ugye? Fel kell adnom, és összejönnöm egy pasival... az élet szép.

Ezen most hogy lépjek tovább? :(


2012. jún. 3. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Bi-e vagy?! Szia Cica, Laci vagyok.
2012. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pasi vagy, akkor bizony itt lenne az ideje trükközni. Ha lány meg... Akkor lehet nem meleg a lány.


Ha pasi vagy, menjetek el együtt bulizni. Csípjetek be. Viselkedj férfiasan, légy határozott. Sok szemkontaktus, és magabiztos mosoly. Smárold le. Vidd haza, és dugd meg, hogy holnap fel se akarjon kelni mellőled.


Ilyen egyszerű.


Ha meg nem jön össze, még mindig lehetsz a barinője, ha meg ez nem tetszik, akkor meg meg is mondhatod neki, hogy nem barátkozni akarsz, és inkább ne találkozzatok többet.

2012. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :(
2012. jún. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!