Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik párkapcsolatban vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatban vagytok, ti bevalljátok a párotoknak, ha fellángolást érezte (te) k más iránt is a kapcsolatotok alatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés... Ha csak múló, pillanatnyi vonzódás, akkor nem biztos, hogy érdemes. Viszont ha fontos az őszinteség számodra, akkor mérlegeld azt is, hogy ebből veszekedés lehet és megéri-e a dolog. Egyéni döntés, inkább magadra hallgass.
2012. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hacsak nem szakítani akarsz, ne valld be....
2012. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha másra izgul akkor én szépen pofán b*om úgy hogy elered az orrából a vér és ott hagyom:)
2012. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,de én soha nem engedem,hogy a szimpátiából/tetszésből fellángolás legyen.
2012. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MarySue ***** válasza:
Dehogy vallanám! Minek rontsam el a hosszútávú jót egy kis szösszenet miatt, amit csak én érzek?
2012. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Theorba ***** válasza:
28%

Meg aztán erre szokták mondani, hogy:

másutt hangol — otthon hegedül.


Hogy erről mi a véleményem ??

Hát nem szeretnék ellenségeket szerezni itt a fórumon, ezért csak a legjobbakat mindenkinek!

2012. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most ezt mégis hogy gondolod?

Odaállsz a párod elé, és mondod neki, hogy te, megtetszett a pista, nem tudom még melyikőtöket választom.

2012. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!