Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar-e benneteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar-e benneteket a szőrtüszőgyulladás szex közbeni észrevétele?

Figyelt kérdés
El-e hányjátok magatokat?
2009. júl. 3. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

El-e :D:D:D

IIstenem... majd szex közbe biztos azt nézem,nem??Különben is ,ha szeretsz valakit,akkor mindenével együtt szereted!!!!

Vagy nem?

2009. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha nem szeret?
2009. júl. 3. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én olyannal le se fekszek akit nem szeretek,ha valakinek meg csak 1 dugásra kellesz,hidd el nem a tüszőid fogják érdekelni,hanem a szűk puncid.

Első voltam

2009. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
miért zavarna?
2009. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
megnyugtattál.tehát fontosabb a szűk punci,mint a begyulladt szőrtüszők.
2009. júl. 3. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
te mennyi idős vagy?
2009. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen engem kifejezetten zavar.
2009. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Most miért kell lepontozni? azért mert válaszoltam a kérdésre?:O :'(
2009. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Engem speciel eléggé.
2009. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel egy abszolút muló állapot,és semmi komoly így simán tolerálható, hamar elmulik ugyanis, ez nem vesz le az emberi értékből,de tény hogy amig van,nem mondom rá hogy hú de gyönyörű látvány. viszont meg lehet előzni, mert megvan a borotválkozási technika,ami segít ebben. Én régen amikor kezdő pénsziborotváló voltam, még a szőr növekedésével ellentétesen dúrtam le,és annyira sértette a bőrőmet,hogy kijöttek ezek a vackok rajta.De amikor fordított irányba húzom a pengét, egyáltalán nincs azóta problémám.De vannak olyan részek,ahol meg a szőr növési iránya eltérő,így azt nem nagyon lehet megállapítani,hogy hol merre nől, így elkerülhetetlen néha hogy ne jöjjenek ki. Csak ugye a cél,hogy minél kevesebb.
2010. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!