Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akar ez tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar ez tőlem?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm által megismerkedtem (online) egy sráccal. Egész értelmesnek tűnt, de az utóbbi pár napban elég érdekes utalásokat tesz. Van barátnője, de leszögezte, hogy az első találkozásunknál már meg fog csókolni, meg végig ölelgetni fog.

Én már érthetően elmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, mivel számomra teljesen közömbös. Ilyenkor mindig mondja, hogy ő sem érez irántam semmit, de nekem ez valahogy máshogy jön le a fent említett mondatai miatt. Már előre "félek" a találkozástól, hogy mit fog ez csinálni. Arra is gondoltam, hogy a barátnőmet is elhívom, hogy nehogy megcsókoljon a srác vagy ilyesmi.

Nektek mi a véleményetek erről? Mit akar most?


2012. jún. 11. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ő már az első találkozás alkalmával ki akar kormolni.
2012. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is nem "ez" hanem "ő". A tiszteletet adjuk meg mindenkinek.

Másrészt ha van barátnője, akkor csak ne nyomuljon rád. Ha ki akar kezdeni veled, ott kell hagyni a fenébe. Meg lett neki mondva, hogy mi a helyzet. Ha nem fogja fel, akkor az ő baja.

25/F

2012. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen nagy a szája online a gyereknek :D
2012. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plusz te mit találkozgatsz olyan csávókával akinek csaja van?hm?
2012. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkivel szoktam találkozni:D Vele viszont, ezek miatt a tényezők miatt nem biztos, hogy fogok.
2012. jún. 11. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!