Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mindig tudják, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindig tudják, ha egy nő beléjük van zúgva?

Figyelt kérdés

Nemrég elmondtam egy kedves jóbarátomnak, hogy többet képzeltem vele, mint barátság. Nagyon közeli kapcsolatunk van, de eddig tényleg csak barátságról szólt. Erre azt mondta, hogy mindig is tudta, hogy mi a helyzet és én mit akarok.


Ezen meglepődtem, mert direkt csak haverkodós stílusban viselkedtem eddig. Tényleg a homlokunkra van írva, hogy mit érzünk?? 24/L


2012. jún. 12. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet érezni. Én is mindig megéreztem eddig a 4 aki nekem vallott szerelmet mindig megéreztem.
2012. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áh, amire azt hisszük, hogy haverkodás, abból jól leveszik, mi a helyzet. Mintha fényújság lenne a homlokunkon. :( Jól rápacsáltam már erre... :(
2012. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudják. Csak nagyképü szöveg volt!
2012. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:

Fogalmunk sincs. csak felvágott, hátha ugrasz.

hanyagold inkább...

2012. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát te sem vagy már tini, szerintem te is érzed ha fordított a dolog. Ugyanúgy mi is képesek vagyunk venni a jeleket. :)
2012. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azokrol a lanyokrol, akiknek eddig tetszettem, tudtam, hogy tobbet szeretnenek tolem, bar azt persze nem tagadom, hogy azert eleg egyertelmuen jeleztek is ezt.


De ez azert egyenenkent valtozik: egyreszt az sem mindegy, hogy a lany mennyire jelzi, hogy mit is szeretne es persze az sem, hogy az adott fiu mennyire kepes rahangolodni ezekre a jelekre.

2012. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!