Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Hol, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Hol, hogyan ismerkedtetek össze a párjaitokkal? Honnan tudtad meg hogy a párod is leszbikus?

Figyelt kérdés
Tudatosan keresgéltél, vagy a Sors hozott össze egy másik leszbikus lánnyal? Ha tudatosan, akkor az általában hol volt, milyen helyen? Hol érdemes egy leszbikusnak keresgélni?
2012. jún. 12. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy társkeresőn 3 éve. A neve angyalkák. Akkor még nem volt fizetős, és rengetegen voltak. Elkezdtünk csetelni, találkoztunk, 1 év után összeköltöztünk, azóta is együtt vagyunk.

Ha ismerkedni szeretnél, próbáld bulikban, máshol sajnos nem nagyon lehet már.

2012. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

19:11


Egy egyszerű bulin nagyon nehéz kiszűrni, ki biszex, leszbi vagy heteró, plusz komoly kapcsolatot sem ott szoktak keresgélni az emberek

2012. jún. 12. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Leszbikus társkeresőre gondoltam. Pl. pinkvanilla.

Nyilván nem bulikban, de szerintem ott is elsülhet jól a dolog. Meg aztán kitudja, ez nem olyan mint a heteróknál, hogy lemennek egy buliba egy egy éjszakás kalandra. Sajnos nincs sok lehetőségünk ismerkedni, pláne nem elutasítani egy jó csajt, akivel többet is eltudunk képzelni.

2012. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En munkahelyen, volt egy lany, aki nyiltan felvallalta. Rolam senki sem tudta. Joba lettunk, tobbet beszelgettunk, aztan egyszer a mosdoban poenkodtunk, hogy ugy se mer megcsokolni. Hat igy kezdodott... Es 4 evig tartott... Nagyon szerettem! Titokban voltunk egyutt egy evig, mar egyutt is eltunk. Kilepett, engem meg kirugtak... Valoszinuleg rajottek mi van. En vezeto beosztasban ezt nem tehettem volna meg. De nem bantam. Eletem legboldogabb es legteljesebb eveit toltottem vele!!!!!
2012. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm volt,és egyikünk sem tudta a másikról,hogy leszbikus.Közben én meg beleszerettem,aztán egy nap megcsókoltam.Ő nem lökött el,hanem viszonozta.Aztán beszélgettünk,és úgy döntöttünk,hogy megpróbáljuk.És azóta együtt vagyunk (vagyis fél éve).


18/L

2013. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!