Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor törölt facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor törölt facebookon az ismerősei közül, vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel nem is igazán szoktunk beszélgetni, csak megnéztem az adatlapját, és az volt kírva, hogy 'Megjelölés ismerősként', majd megnéztem másodjára, akkor meg az volt kiírva, hogy ismerősök vagyunk. Nem értem, most akkor kitörölt vagy csak a facebook sz*r?
2012. jún. 12. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
facebook szar nem hiszem hogy kitörölt ha utána ismerösként jelent meg
2012. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy inaktiválta egy időre a profilját és aztán mégis úgy döntött hogy fent akar lenni és belépett.

nálam akkor volt ilyen

2012. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaja néha sz@raxik én is cinkeltem ilyenen és tök be oltottam magam mert én konkrétan rá is kérdesztem ,h faxér törölt :S:S:SS:S:SD:S:S:S:
2012. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, inaktiválta magát egy ideig, most jelent meg újra, akkor lehet azért..
2012. jún. 12. 22:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Most megint azt írja ki, hogy nem az ismerősöm, hát nem értem :D
2012. jún. 12. 22:23
 6/10 anonim ***** válasza:

de ez mit számít ha nem is szoktatok beszélni? akkor csak nem olyan fontos a tag

sz.rd le és kész :D

2012. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Régebben beszéltünk és érdekel, hogy mi van vele. Az a baj, hogy ilyenkor azon kezdek gondokozni, hogy vajon mi baja lehet velem. :D Jó, tudom, ennél nagyon problémám...
2012. jún. 12. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:

nem az lenne a legegyszerűbb ha fognád magad és megkérdeznéd tőle? én is inaktiváltam a profilom egy időre és előtte volt egy ismerősöm akivel beszéltünk de már nem.

mivel nem kérdezi meg hogy miért ezért automatikusan úgy gondolom, nem is érdekli. mert ha tudni akarná, vlsz írna

lehet hogy a te ismerősöd is így gondolja? :D

2012. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is előfordult, hogy, valakivel ismerősök lettünk és onnantól, hogy elfogadta a felkérést kb 1 napig hol ismerősök voltunk hol nem. 1 nap után helyreáll szerintem.
2012. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos többet jelent az illető ha ebbe a kategoriába soroltad a kérdésed...

Nem bántottad meg? Számonkérés?

2012. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!