Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiknak szól a kérdés, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak szól a kérdés, van itt pár darab?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kívncsi, hogy meg tud fogni titeket egy nagyon szép szempár?

Pl, a lány nem tökéletes külsőre, de nagyon szép szeme van és nagyon renes, őszinte nő. Viszont nagyon ritka szeme van mások szerint, különleges zöld és nagyon szép.


Képes egy szép szem levenni a lábadról? Milyen szerintetek egy szép szem?


2012. jún. 13. 09:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

"A nő szépsége nem ruhákban, amiket hord, nem az alakjában vagy frizurájában rejlik, a nő szépségét a szemében találod, mert a szem bejárat a szívhez, ahol a szeretet lakozik. A nő szépsége nem az arcápolásból ered, hanem a nő igazi szépsége a lelkéből tükröződik. Az a törődés, amit szerető szívvel ad és a szenvedély, amit mutat. A nő szépsége csak fokozódik az idő előrehaladtával." (Audrey Hepburn)


FF 30

2012. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Az idősebb korosztályt biztosan, mivel 20 fölött kezd háttérbe szorulni a külső, és előtérbe kerülnek a te általad említett tulajdonságok. Nem másoknak akarnak imponálni, hogy ú de jól mutatunk együtt, meg nézd milyen csajom van. (Mert általában ilyenek a tinik).


A fiatalak körében lehetsz akármilyen őszinte, akármilyen szép a szemed, elsősorban a külső számít, és utána a többi.

2012. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Szóval ez egy nagy IGEN. :) Örülök, hogy egy érett 30-as férfi írta pont ezt.


A probléma az, hogy az átlag nem így vélekedik, ők csak a külsőre utaznak. Én nem vagyok divatbaba, mint aki most lépett elő egy fotózásról, én nem tudok úgy élni. Pontosabban tudnék, de nem akarok. Szeressenek azért, ami vagyok.

2012. jún. 13. 09:35
 4/27 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló,


Én magam is 23 vagyok, de nem a külsőségekre utazom. Tudom, pont most írtam, hogy a férfiak hogyan tekintenek egy nőre. Engem nem érdekel a 20 körüli korosztály, a 30-as férfiakat preferálom. Lényeg az érett gondolkodás.

2012. jún. 13. 09:37
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Hát a 30-as korosztálynál tuti befutó vagy.
2012. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Igen egy szép szempár meg tud fogni. Általában nekem pl nagyon nem jönnek be a molett nők, de láttam már olyat akinek olyan gyönyörű szemei voltak hogy szívesen megismerkedtem volna vele attól függetlenül hogy testileg nem igazán jött be. F/30
2012. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Az nem olyan biztos. Ott is van pár érettlen férfi, aki még leragadt a diszkópatkány szinten.


Én nem azt látom, hogy a mai 30-as férfi a lelkedet nézné. Válogathat a 20-as csajokból, akkor meg miért ne gondolják?


Csak pont az a baj, hogy ott nem találnak igaz párra, aki őszintén szeret.

2012. jún. 13. 09:54
 8/27 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Igen megfog! Mindig a nő arcát, szemét nézem meg először. Olyan, hogy tökéletes nő, amúgy sincs.
2012. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
39/F
2012. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

6-os válaszolónak:


Erre voltam pont kíváncsi, hogy van-e ilyen, Tehát van.


És mi fogott meg annyira a szemében?

2012. jún. 13. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!