Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jön be jobban a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be jobban a pasiknak, ha egy lány nagyon vékony, vagy ha azért kicsit nagyobb darab (ez alatt nem kövért értek) és van mit rajta fogni?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket pasiktól és csajoktól egyaránt:)
2008. aug. 16. 14:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

én lány vagyok, és kicsit husis, van mit rajtam fogni de nem vagyok tankaranka. A barátom így szeret, és énis elfogadom magam ilyennek. Azt mondja így vagyok tökéletes. Meg úgy tartja a mondás is hogy nagy kofferba jó pakolni:D

meg hát ki szereti a csontszexet??

2008. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

én a kifejezetten húsos fajtát kedvelem.

az egyszálbél csajokkal keveset tudok kezeni, zavar a sok kiálló csont...

2008. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez a "mi jön be jobban..." című kérdések azért butaságok, mert ez mindig egyénfüggő. Valakinek ez jön be jobban, valakinek az. Ha vékony vagy akkor azoknak jössz be akiknek a vékonyak jönnek be jobban, (pl nekem :P) ha van mit fogni rajtad, akkor meg azoknak, akik azt szeretik, ha van mit fogni. Nincs általános válasz.
2008. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
az én barátom is azt mondja, hogy inkább legyen valakin mit fogni, minthogy csupa csont és bőr legyen..én sem vagyok egy modellalkat, de abszolút jó súlyban vagyok..szóval ebben egyet értünk:D
2008. aug. 16. 14:16
 5/26 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nincsen rá általános válasz, csak véleményeket vártam, hogy kinek mi tetszik, ennyi.
2008. aug. 16. 14:17
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Sztem a legtöbb pasi utálja a túl vékony csajokat. Én speciel gyűlölöm azokat a lányokat akik percre pontosan esznek és csak salátát nehogy elhízzanak...egy csaj egyen amennyit csak akar, legyen husi DE NEM KÖVÉR. Nem tud egy csaj elhízni ha normálisan eszik és nem fogyózik.

17 éves fiú vagyok, alig gyúrok, és akkor eszek amikor akarok, este, reggel, délben, sokat zabálok és kockahasam van. Tehát csajok enni, enni enni, hogy legyen mit fogni :)

2008. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Én elég vékony vagyok, de nem fogyóztam soha, annyit eszek amennyi jólesik, és az eddigi barátaim mind azt mondták, hogy nekik az ilyen alkatú lányok jönnek be. De volt olyan pasi, akinek túl sovány voltam, úgyhogy nem lehet szerintem eldönteni, hogy a pasiknak mi jön be.
2008. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek más az izlése és más tetszik de átlagba majdnem minden fiu az olyan csajokat szereti akin van mit fogni...szoval nem csont-bőr...
2008. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

sztem ez a csont-bőr kifejezés kicsit durva..

én 47kiló vagyok, vékony, hosszú lábakkal, olyan modellalkat végülis, de sose fogyóztam, és akkor eszek és azt, amikor épp megkívánnak vmit a szemeim, nem számít, hogy zsíros vagy nem, saláta vagy thai kaja...

és mégis van mit fogni rajtam, a barátom szerint szebb ha egy lány karcsú és nőies mint hogy husi..

2008. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a végleteket senki sem szereti, egyik oldalon sem. de ahogy tapasztalom az arc fontosabb mint a test.
2008. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!