Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vonzóbbak a 18-20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzóbbak a 18-20 éves lányok a férfiak szemében, mint a 20-as évei végén,30-as évei elején járó nők?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok, de a 30 körüli csinos nőket valahogy mindig szexibbnek tartom magamnál. Igazából nagyon érdekelne, hogy pontosan mire értik a férfiak ezt, hogy a korombeli lányok még frissek és ezért szexik. Mármint pl. én eddig 2 fiúval voltam, szóval lehet attól, hogy a fiatal lányok még "ártatlanabbnak" tűnnek? Ez mitől jobb számukra, mint mondjuk egy tapasztalt, nőies nő az ágyban?

Senkit nem szeretnék provokálni esküszöm, meg egyik oldalon sem állok, csak erre a kérdésre tényleg nagyon régóta kíváncsi vagyok, de eddig még nem volt alkalmam megkérdezni:)


2012. jún. 13. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb 40-50 nő írta ezen az oldalon, hogy a 30-as évek elején érezték magukat a legkívánatosabbnak.
2012. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy vonzóbbak, csak gondtalanabbak! Ez tetszik a férfiaknak! Az idősebb nők karrier vagy családközpontúak, a könnyedség sok nőből teljesen kihal, sőt mondhatnám, besavanyodnak. 34 nő
2012. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem attól függ hogy hány pasival voltál........
2012. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezen néha én is elgondolkodom, én 21 vagyok, igényes lány, de vannak olyan 30-as nők, akikre baromira felnézek, pl. Eva Longoria, Penélope Cruz és magamnál ezerszer vonzóbbnak tartom őket. Valahogy már szeretnék 30 lenni, hogy "megérjek" és igazi nő legyek, ne egy fruska.
2012. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valamiért én is azt várom, hogy 30 legyek, akkor tudom elképzelni magam, hogy elegáns ruhákban, tűsarkúban bemegyek mondjuk a munkahelyemre, értelmesen elbeszélgetek az emberekkel, nem leszek túl hirtelen lobbanó természet.

Szóval én annak ellenére, hogy élvezem a korommal járó dolgokat, mégis úgy érzem, hogy 30 körül leszek igazi nő.

Csak én nagyon sok helyen azt tapasztalom, hogy a 30 körüli vagy 30+ pasik nagy része fiatal lányokra hajt. Randiztam egy 30 éves ügyvéddel, mikor megkérdeztem, hogy miért egy 20 évessel akar lenni, miért nem egy korabeli, szexi nővel, azt mondta, hogy a fiatal lányok vonzóbbak. Én nem akartam vele összejönni, mert tudtam, hogy csak arra kellenék neki, de még az ágyban sem tartanám magam olyan jónak, mint egy idősebb nőt, mert nem vagyok olyan tapasztalt.

2012. jún. 13. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is 30 körül éreztem magam leginkább elememben.
2012. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 22 srác vagyok, és pont ez a korosztály jön be a legjobban (mármint a 20 körüli). Szerintem normális, ha a kicsivel fiatalabb vagy velem egykorú lányokhoz vonzódom.

Persze idősebb hölgyeket is megszoktam nézni, mert van pár aki nagyon jól néz ki, de valahogy mégse vágynék rá. Ez van...

2012. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert még nem ment át nagy valószínűséggel rajtad egy falu, nemvagy elnyűve odalent. Másrészt azért nézz meg egy 20 éves bőrt meg egy 30 éves bőrt. Harmadrészt a 30 éves nők már nem azzal az és szenvedéllyel élik át az aktust, én legalábbiigazi kíváncsisággal s ezt gondolom.
2012. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azert, mert konnyebben kezelhetoek. Nem vonjak a ferfiakat mindenert felelossegre, ami 30 korul mar altalanos.
2012. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy 30 vagy a feletti nő természetesen sokkal szexibb mint egy huszas. Lehet hogy mert érettebbek, de tényleg akkor már sokkal nőiesebb nők, mint a huszonévesek. Én 30 vagyok most, de eddig sem volt soha, és ez után sem lesz 30 alatti barátnőm az tuti.
2012. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!