Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony (magas) hangú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony (magas) hangú férfiak vagy a mély hangú férfiak a vonzóbbak egy nő számára? Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mélyebb hangúak . A vékony hangúak túl gyerekesek , vagy néha még rosszabbnak hatnak...
2010. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is mély hangom van, de mindig magasabbat szerettem volna egy picit. Úgy vettem észre, a magasabb hangúak többet beszélnek, hangosabbak, mint a mélyebb hangúak
2010. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemrég találkoztam egy sráccal, akinek eléggé vékony a hangja, ez engem nagyon zavar csak nem tudom miért.
2010. ápr. 27. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak nagyon mély, dörmögő hangja van. Ennél szexibbet nem tudok elképzelni.
2010. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

kizárt dolog mert nem tudom.... pasi vagyok, de szerintem egyik sem... legyen inkább normális hangja.... ne vinnyogjon és ne is dörmögjön :D


Sahikán f

2010. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

imádom a mély hangot :)

21/L

2010. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mély hang! 1 értelmű! mert az biztonságot sugall. és különben is, h néz már ki, ha vki olyan hangon beszél, mint 1 lány??
2010. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég gáz ha mindig kitörnek a környező üvegek ha beszélgettek..xD A 2 közötti az tökéletes.
2010. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Imááádom a mély hangú pasikat:D Bárcsak többen lennének:D

19/L

2010. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyenesen imádom a mély hangú faszikat, engem nagyon be tud indítani, ha egy csávónak férfias a hangszíne. :D Egyébként nem is értem, hogy hogyan lehet szeretni a vinnyogó kisfiúkat, szerintem egyáltalán nem vonzó.
2019. jan. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!