Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg bejönnek a kigyúrt, szolizott, partiszemöldökös, metroszexuális pasik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a lányoknak nem. csak a p*csáknak
2012. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De majdnem az összes srác azt gondolja, azért rondák, mert nem ilyenek, mint ezek a partyface csávók... akkor ezek szerint a p-k miatt
2012. jún. 13. 15:20
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

a cimben nevezett kategoria képviselö tudnak verekedni, ha közbejön egy vidám utcai harc? IGEN?


ágyban képesek megfelelően teljesiteni fizikai méreteik miatt? IGEN?


férfiasak? IGEN?


akkor kellenek a nöknek. Mindegy, hogy milyeneknek, de kellenek.


Te meg lehet, hogy nem kellesz, mert nem vagy férfias.

2012. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak lehet.


Én nő vagyok, nekem férfi kell: a maga húszabáló, szőrös, hétvégente fociznijáró, haverokkal meccsetnéző és sörivó valójában.


24/N

2012. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

ha lejárok a kondiba akkor megtanulok verekedni? aligha


legyél szíves világosíts fel, hogy az ágyban nyújtott teljesítményt hogyan hozod összefüggésbe a fizikai felépítéssel


bocs, de nekem a szoli és a lábszőrtelenítés valahogy nincs egy lapon a FÉRFIASSÁG kifejezéssel. Bruce Willis az férfias b+, de a fent említett embereknek nem sok közük van hozzá...

2012. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

jaaaa bocs, akkor aki 173/62 kilo akkor az kb láthatatlan ilyen szempontból? a kis vézna testemmel ugy meg tudlak dugni mint egy nagy állat?


mondjuk a csajomat is meg tudtam dugni (én hagytam ott), mint az állat, de ő méretben pont kompatibilis volt velem.


mondjuk az érdekes lehet, amikor a csaj 150 centi és a 2 méteres fickó derekát ölelgetni. Kiváncsi vagyok, hogy amikor dugnak és mindketten ülnek, akkor a csávóka csak igy emelgetni a farkán a csajt? Mert a lányoknak az az álma, hogy a férfi gondolkozozzn helyettük, meg sex közben se kelljen semmit csinálniuk csak jöjjön az élvezet és az öröm magától minden helyzetben. Kb ettöl lesznek szerelmesek. Ha valamit tenni kell akkor már nem.

2012. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

A fentebbi kategória pontosan nemtartozik bele a férfias kategóriába. először is: rengeteg gyúrós csak a testét tudja felmutatni, de valódi harcban nulla. Ezerszer többet ér iylen szempontból egy harci sport űzése, mint az, hogy agyongyúrja magát valaki, miközben egy normálisat sem tud ütni. Arról nem is beszélve, hogy merevek lesznek az izmai, vagyis lelassul és hamar elfárad.

Az ágybeli teljesítményt lehetetlen külsőleg megmondani. A sportos testalkat utalhat rá, de kell hozzá egy megfelelő hímtag és technika is, plussz maximális odafigyelés és tisztelet a női partner iránt.

A férfiasság pedig nem a kigyúrt és metroszexuális testnél kezdődik, hanem a megfelelő jellem, viselkedés és kisugárzás együttesénél.

Az, hogy a média valami teljesen mást próbál manapság eladni férfiasként, nem jelenti azt, hogy valóban az a helyes.

2012. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

hajógyári mégis tele van cristofel utánzatokkal.


én probáltam csajozni ott, de egyszerüen lehetetlen, mert ugy néznek rám mint valami ufora, amiért nem vagyok annyira dekorativ és mégis ki merek állni a nö elé. Még az elején ott vigyorognak, aztán van egy pont ahol átkattannak, hogy velem nem tudnak vagizni a társaságuk elött, továbbá nincsen kocsim, se 3 szobás panelem óbudán. Drogom sincs.


én mindenesetre nem szeretnék kapni egy pofot se a tölem kétszer vastagabb karu illetöktöl.

2012. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Valójában én is arra gondoltam, hogy ez egy rossz kép, ami főleg a médián keresztül éri el a fiatal lányokat.

3. válaszoló: Remélem nem is kellek a lányoknak.

2012. jún. 13. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!