Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok! Ti jártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű lányok! Ti jártok strandra?

Figyelt kérdés
Barátnőmet idén ismertem meg. Azt mondja nem szeret járni strandra, olyannyira, hogy egész nyáron egyszer se megy ki, mert kicsik a mellei. Mit tudna csinálni evvel? Szeretném, ha jönne velem strandra, de minden erejével ellene van, mert alig-alig van melle (sőt), és neki ez nagyon zavaró. Én elfogadom így, de ő nem tudja magát elfogadni. Teendő?!
2012. jún. 13. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy járnak, főleg akik nem olyan hülyék, hogy ezért nem mennek strandra.
2012. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a strand vizétől megnő. Ha meg nem, akkor is meg akarod mutatni a többi balf*sznak, hogy milyen jó csajod van.
2012. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Én sem szívesen mennék ki. Nekem nem annyira kicsik, de főleg a terhesség alatt szerzett striák miatt nem fogok menni. Merthogy hozzám képest egy zebra kutyaf@sza. :) Én se örülnék, ha valaki mindig ezzel nyúzna!
2012. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem, serdülő kor előtt mindenki otthon depizik!!


Igen járnak a korombeliek (ismerőseim) és túl lépnek azon, hogy kicsi nekik. Zavarja őket, de ellene úgy se tudnak tenni. De ettől még nem zárkóznak be.


19/L

2012. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet venni olyan bikinit,amiben nem látszik a melle. Szerintem ez nem hátrány..na meg nem neked kell tetszenie?
2012. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld vele, ha nem akar menni, akkor úgysem fog! Mellesleg én is ilyen voltam pár évvel ezelőtt, egyáltalán nem jártam strandra, sőt még olyan felsőt sem vettem fel, ami egy kicsit is megmutatta, hogy nem sok minden van "ott". Aztán láss csodát, kinőttem. Tavaly nyáron vettem (életembe először) fürdőruhát, párszor voltam strandon, igaz akkor is egy picit szégyenlős voltam,de ahogy körbe néztem annyi olyan ember volt, akiknek sokkal rosszabb alakjuk volt, mint nekem és mégse zavartatják magukat. Idén is vettem és már alig várom, hogy mehessek! Nem érdekel ki mit gondol, így nézek ki, ez van! Akiknek tetszik, tetszik, akinek nem, az meg így járt. Úgyhogy mondhatni, hogy 20 éves koromra jött meg az eszem. Megkérdezhetem, hogy ő hány éves?
2012. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is hisztiztem egy időben a strand ellen, vidd egy olyanra, ahol tutira nem ismer senki titeket, és akkor nem kell vele foglalkoznia, az idegenek úgyse fogják kipletykálni :D 21/L
2012. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem... Strandon annyi nagyon, nagyon nagyon furcsa vagy taszító ember van, hogy senkit nem fog érdekelne a barátnőd melle. :D
2012. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk :)


Hát épp ez az, a hely, ahova mennénk, SENKIT az ég adta világon nem ismerne. És mégis ez van.. :/

2012. jún. 13. 21:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám: Figyelj nekem így tetszel! És ha nem akar menni akkor megkérdezed tőle,hogy miért kinek akarsz tetszeni? Ha nekem akkor semmi gond, meg láttam,hogy írták a bikinit...tényleg így van. Lepd meg egy olyannal ami takarja a mellét.
2012. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!