Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor társasággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor társasággal mentetek strandra, volt már hogy kiszúrtátok, hogy az egyik srácnak áll a cerkája?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltatok, mit gondoltatok?
2010. nov. 28. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

jaja, vettem már észre. barátnőm mellettem sikítozott, meg röhögcsélt.. szerintem ebbe nincs semmi fura, gvagy nevetséges. tök természetes, előfordul, na! azt akkor mivan? :ĐĐĐ

16/L

2010. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem történt velem ilyen! De elég vicces tud lenni :)
2010. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem olyan történt, hogy mentem a strandon, és nagyon nem figyeltem oda. Egy sráccal összekoccantunk, majd mikor egy kisebb nevetgélés után elköszöntünk egymástól láttam, hogy áll neki. Nem gondoltam semmit, csak sajnáltam szegényt.
2010. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt már, egyedül voltam napozni, és két srác szemben velem ült. amikor lefeküdtem picit szunyókálni, akkor láttam suttyomban, hogy mindketten engem bámulnak és izgalomba is jöttek hirtelen. aranyosak voltak, meg ez természetes dolog, semmi baj nincs vele. ha egy helyes pasit látok, nekem is picit nedves lesz, ugyanaz a dolog.
2010. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehát a mai srácok többsége idióta bícsgatyában megy strandra, ami alá még egy pamutfecskét is húz (vááááá, ki nem bírnám) - abban hogy látszik, ha vmelyiknek áll?
2011. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

evvegi kirandulasonaz egyik osztalytarsunknak,és ő olyan apro fiucska,olyan kis aranyos,aztén mikor meglattuk majd össszeszartuk magunkat a röhögestől.utánna persze szegyenlettem magam,h milyen hülye vagyok...

de szerencsere ő nem vette eszre h rajta röhögünk xDxdxd

még most is nevetek,ha visszagondolok:)

2011. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom amúgy az, hogy nem is kell, hogy álljon a farok, anélkül is sokszor megbámulják meg stírölik meg kidumálják a lányok.
2011. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!