Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi tetszik, ha egy csaj teljesen borotválja alul, vagy csak minta, vagy egyáltalán nem borotválja?

Figyelt kérdés

Nekem babapuncim van,és teljesen borotválom.

Nektek mi tetszik?


2012. jún. 13. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a teljesen csupasz, kicsit irtózom a szőrtől. :)
2012. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében mindegy. Úgyis ahhoz a nőhöz tartozik, akit szeretek. Ha nem borotválja, hát nem borotválja.
2012. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
teljesen csupaszt preferálom énis. szájjal kényeztetni sokkal kellemesebb úgy
2012. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A csupasz jobban tetszik. De legalább körülötte szedje le. A vénuszdombján maradjon nyugodtan. Csak ha odalent kényeztetem, nem vonzó, ha az ember szájába szőr megy.

Főleg, ha… nab*zmeg… huh… hányingert okoz.

2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a csupasz jobban bejön.

Valahogy a nő és a szőr az úgy nem tartozik össze. :)

Meg izgatóbb is látványra.

2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csak csupasz!
2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
és meztelenül mászkálsz a nagyvilágban, hogy érdekel mások véleménye? :D
2012. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Főleg a csupasz tetszik, de láttam már nagyon csúnya borotváltat és hihetetlenül izgató, dús szőröset is. A lényeg, hogy legyen ápolt.
2012. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ízlésesen nyírt, bikini vonalas, vagy teljesen csupasz, az mindegy, csak ne egy dzsungel legyen, mert az azért annyira nem bejövős...de persze ki tudja, lehet még az is szexi! :)
2012. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szőröst szeretnék ny....i /simogatni akkor behozom a macskát inkább... Azt még bevásárolni se kell vinni.

Ha borostás a vadzsina se az igazi... de még az is jobb egy fokkal. Én nem díjazom például ha csík meg fazon meg ilyesmik vannak ott lenn nyírva. Szerintem igényesebb és vonzóbb egy sima.

2012. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!