Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy fiúnak lány szobatársa legyen. Nagyon jó a viszonyunk. Jelzem CSAK barátok vagyunk? 20/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Haha lesz abból más is ;)
2012. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aztán majd jön a sex :D
2012. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ilyen a világon nincs... :D Csak barátok, persze... :)
2012. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előbb vagy utóbb biztos hogy gáz lenne belőle. Először is érdemes olyan alapvető dolgokkal kezdeni, hogy át kellene öltöznötök egymás előtt. Legalábbis többnyire szobatársaknál nem túl komfortos ha bujkálni kell a másik elöl.

Másodszor bele kell gondolni abba, hogy egy idő után valamelyikőtöknek párja lesz és az valószínű ezt baromira nem fogja jó szemmel nézni!

2012. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Milyen szoba ez?

Albérlet,kollégium,valamelyikőtök lakása?

Gondolom te a mennyekben jársz ettől a helyzettől,a csaj már kevésbé.Ha már össze kellet költöznötök megpróbálod majd felszedni?Egy közös szobában erre sok lehetőséged lesz.

2012. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most szobatárs, hogy egy szobán is osztozni, vagy albérletben esetleg van neked egy szoba, meg neki is? Mert egy szobán én nem akarnék osztozni egy sráccal, épp elég már öcsémmel is kényszerből együtt élni, a közeljövőben max a barátommal, mint férfivel szeretnék együtt lakni. A másik megoldás szerintem okés.

De ha rá lennék kényszerülve, és anyagilag megérné, meg egyébként sem lenne bajom a pasival, akkor végülis...

2012. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Albérlet...egyetem. És az ő ötlete volt. Éppen döntés előtt állok és kiváncsi voltam a véleményetekre. Nem, nem probálnám meg felszedni, mivel irtam hogy barátok vagyunk.
2012. jún. 13. 23:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha az ő ötlete volt akkor ne problémázz ezen,örülj a lehetőségnek.Mindenki azt tenné.

Nem érdemes sokat töprengeni rajta.

2012. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ha az ő ötlete volt esélyes, hogy többet érez...
2012. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van fiú-lány barátság, főleg a tinikor elmúltával, amikor sokkal kontrollálhatóbbá válnak az érzések. Ez az ész győzelme az ösztönök felett. Ha nektek is sikerül győzedelmeskedni az öszönök felett, akkor jó lesz az együtt élés. Drukkolok :)
2012. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!