Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lány megnéz, de egyik sem kezdeményez? Akkor nem tetszem nekik?

Figyelt kérdés
Mindig megnéz a legtöbb csaj,tömegközlekedésen,suliban stb.,de nem jönnek oda,nem írnak facebookon,se semmi..(csak néznek).Akkor nem is azért néznek meg mert tetszem nekik?(Amúgy magas vagyok,meglehetősen izmos,barna haj,kék szem,kicsit Brad Pitt szerű arccal,átlagosan,lazán öltözöm,tök normális vagyok(nem emó vagy páwa).Átlagos pasinak tartom magam.) 16/f

2012. jún. 13. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
átlagos pasi nem várja hogy a csaj kezdeményezzen... itt a gond.
2012. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te most komolyan azt várod, hogy a lány menjen oda hozzád?:O
2012. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja,nem dehogy!Csak ismerek jópár olyan srácot,akit csaj szedett fel,pedig (nem dicsekvés) rosszabbul néznek ki mint én.Csak ez elbizonytalanít,hogy még csak nem is próbálkoznak.
2012. jún. 13. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor valószínű elérhetetlennek hisznek.. kacsints rájuk, és érdeklődni fognak
2012. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne várd, hogy majd mi megyünk oda hozzád....
2012. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi az hogy majd ti?! miért kik vagytok ti?


miért van az hogy a nők megjátszák hogy őket tulképpen rohadtul nem is érdekli hogy van e pasija vagy sem??

2012. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is megszoktak nézni a lányok, utánam fordulnak utcán, de semmi. Én biztos nem fogok lépni! Mi van, ha csak azért néznek, mert nagy az orrom?
2012. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aphr0dite válasza:
Hidd el, hogy nincs olyan csaj aki kezdeményezzen(tisztelet a kivételnek). Inkább menny oda hozzájuk és merj te kezdeményezni, minthogy azon gondolkodsz, hogy mért nem jönnek oda hozzád..
2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"menny"? O.o O.o


jézusom honnan jönnek ezek az emberek? :S

2012. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!