Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam egy koncerten és ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy koncerten és ott volt egy fiú barátom, megakart csókolni de nem tudom mire vélni amit utána mondott (? )

Figyelt kérdés

szóval álltunk egymás mellett, jóba vagyok a sráccal mondhatni, és megkérdezte hogy nem-e csókolhatna meg, mert az exe folyamatosan nézi és látja hogy velem van (engem sohasem bírt túlzottan) és hogy forgatni akarja benne a kést. hát sajnos volt benne egy kis alkohol, és már szégyellem is magam, de igent mondtam. aztán megcsókolt, de annyira érzékin hogy az valami hihetetlen volt, majd mondta hogy hát lehet nem csak arra volt jó ez a csók hogy féltékennyé tegye a lányt, és hogy majd ezt még átbeszélhetnénk.


én nemtudom akarnék-e tőle valamit :D de amúgyis... most így átgondolva, ez milyen szöveg már? nem gáz picit? vagy tényleg csak egy mezei csókot akart aztán valami fellobbant benne? vagy mi? én most tényleg nem értek semmit.... hülyeség volt megtenni? mert megbántam, amúgy sem vagyok ilyen lány...


17/L


2012. jún. 14. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, félt, csak úgy letámadni, hátha elutasítod, ezért ilyen szöveggel próbálkozott. Szerintem aranyos :) Várd ki mi lesz belőle.
2012. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon edes, szerintem se csak egy csokra kellettel, hogy feltekennye tegye. Ha neked tetszik, vagy bejott a csok, akkor ne szegyelld, sok sikert nektek!:)
2012. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fix, hogy nem az exe-t akarta féltékennyé tenni, hanem nem mert téged csak úgy megcsókolni. Szerintem, ha egy kicsit is tetszik neked, és jó volt a csók akkor akár ismerkedhetnétek is, neki biztos, hogy tetszel.
2012. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végülis egész talpraesett próbálkozás. Te pedig készülsz túlbonyolítani és túlaggódni. :) Szerintem csak kamu volt hogy ott az exe, téged akart! :)

Mondd meg neki hogy azt üzenem: ügyes húzás! :D

28F

2012. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Végre egy talpresett férfi, nagyon ügyes! Aki csak érdekből teszi, az nem érzéki csókot ad!


23/N

2012. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!