Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha elkéritek egy koncert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha elkéritek egy koncerten egy lány tel. Számát akkor mennyi idő múlva hívjátok fel?

Figyelt kérdés

De pénteken koncert után még egy szórakozó hely és ma is szórakozó helyen van. Még nem hívott fel. Kezdek elkeseredni. amúgy nagyon jól megvoltunk. Meg is akart csókolni csak én nem engedtem mert még nem is ismerem annyira . stb. A telójába írta be szóval nem veszíthette el, és teljesen józan volt.

Fiúk! Válaszoljatok....


2010. júl. 3. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egy hét, attól függ mennyire érintett meg érzelmileg az illető.
2010. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát mikor mentem el akkor megkérdezte,hogy kaphat-e egy csókot. Meg amikor mentem el mondta,hogy ő még velem akar lenni.

Szóval szerintetek még van rá esély,hogy felhívjon? (tegnap- pénteken kérte el a számom)

nagyon bejön a srác :$

2010. júl. 3. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van még rá esély hogy hív, főleg ha ő kérte el a számod és nem te erőltetted rá.
2010. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Három napos szabály. Tesó Kódexet ti nem forgattok?
2010. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1-2 napon belül felhívnám.
2010. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!