Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak az ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak az ilyenek társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, de tényleg nem értem.


Nem 1 ilyen esettel találkoztam, már, barátnőm is fent van, ő is tapasztalt ilyeneket, nem is 1-et.

Az olyan emberekről beszélek, akik egyáltalán nem viselik el a visszautasítást. A múltkor beszélgettem egy 40-es pocakos férfival, miszerint ő szívesen ismerkedne velem. 20 éves lány vagyok, korosztályomból keresek, persze h nem akarok vele ismerkedni. Meg is mondtam neki, nem sértőn, hanem kedvesen.

Erre jött a fekete leves, hogy én biztos játszadozok mindenkivel, meg össze-vissza hazudozok, és hogy ő tudja, hogy hol lakom, majd a szemembe mondatja valakivel az igazságot.


Ez eléggé váratlanul ért, de komolyan azt hiszik az ilyenek, hogy valaki bedől egy ilyen pitiáner, roppantul gyerekes és szánalmas fenyegetésnek? Barátnőm szintén tapasztalt ilyet, nem is egyet, de minek vannak fent az olyanok társkeresőkön, akik egyáltalán nem viselik el sehogy sem a visszautasítást? Most ez részemről 1 példa volt, de volt még több ilyen is. Komolyan azt hiszik, hogy valaki megijed tőlük, és a nyakukba ugrik? Minek nézik ezek az embereket?


Veletek történt már ilyen?

Hogy kell ilyenekre reagálni?


Tudom, hogy nem kell vele foglalkozni, de amikor már az 5. levelét küldi minősíthetetlen stílusban 40 éves létére, akkor az már eléggé bosszantó, és undorító. (letiltani vkit csak nagyon nehézkesen lehet)


Mi a véleményetek?

20/L


2012. jún. 14. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

le lehet tiltani, csak te vagy analfabéta


be lehet állitani hogy melyik korosztálytól kaphatsz levelet, de ehhez is analfabéta vagy.


igazábol tehát, ha ilyen történik veled, az téged minösit.


mondjuk valoban gyerekes ahogy reagál a fickó. engem is elutasitanak, csak én legalább ugy ócsárolom öket, hogy az fájjon, nem ilyen ókori fenyegetéssel...de hát látszik nem vagyok egy korosztály a 40esekkel (22éves vagyok)


én megmondtam volna neked, hogy egy külsöségekre menő, áleszent, felszines ribi vagy, akinek nem tetszem, mert nem nézek ki férfiasan.

2012. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
különben szerintem az ilyen fószerek a korukbeli nökkel se érnek célt. Egyszerüen alkalmatlanok pasinak.
2012. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok analfabéta. De nem hittem volna, hogy ilyesféle levelet kapok, pláne egy 40 évestől.

Letiltani csak akkor lehet, ha a moderátor engedélyezi, vagyis jóváhagyja a letiltást, eddig nálam így volt, mert nem 1 embert tiltottam már le.

2012. jún. 14. 20:54
 4/13 A kérdező kommentje:

"én megmondtam volna neked, hogy egy külsöségekre menő, áleszent, felszines ribi vagy, akinek nem tetszem, mert nem nézek ki férfiasan."


Nem vagyok se ribi, se külsőségekre menő. De hadd ne kelljen már 20 éves létemre egy nálam 20 évvel fiatalabb emberrel összejönnöm. Ha jól nézett volna ki, akkor sem jöttem volna össze vele.

2012. jún. 14. 20:56
 5/13 A kérdező kommentje:

*nálam 20 évvel idősebb


elírtam, máshogy akartam eredetileg írni.

2012. jún. 14. 20:56
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Én 35-tel vagyok idősebb, én sem vagyok jó neked???? :-DDD


Szerintem nem az a baj, hogy tetszel neki, és próbálkozik - ez még érthető. Hiszen melyik idősebb úriember (hmmm.....) ne akarna egy fiatal lány oldalán mutatkozni büszkén, hogy ő még mindig milyen hódító? Vagy melyik pasi ne akarna egy fiatal csajt, egyszerűen csak mert a saját hiúságának jót tenne? És persze fordítva is igaz, az enyhén idősödő hölgyek is előszeretettel udvaroltatnak maguknak éretlen kamaszokkal, és idősebb korukban is szívesen engednek egy ifjú csábítónak...


Ez még ÖNMAGÁBAN nem lenne baj, hiszen a dolog mindig két emberen múlik. A problémát én inkább ott látom, hogy az általad említett urak(?) a VISSZAUTASÍTÁST nem képesek tudomásul venni. Ez pedig alapvető jellembeli hiba, legalábbis számomra mindig megdöbbentő, ha valaki ilyen szituációban átkozódni, fenyegetőzni kezd. Egyrészt mert ETTŐL nem fogják hirtelen megkedvelni, nem lesz vonzóbb, sőt éppen az ellenkezőjét éri el vele, mint amit szeretne. Másrészt mert ezzel azt nyilvánítja ki, hogy mennyire nem érdekli őt a másik ember egyénisége, akarata, csak és kizárólag a sajátja...


Szerintem nem érdemes reagálni rá sehogy. Hiszen csak olajat öntesz a tűzre - aki az első 5 percben ennyire gátlástalanul önző, azt még erre figyelmeztetni is felesleges, mert úgysem fogja elfogadni. Sajnos mást nem nagyon tudsz csinálni vele, mint hogy letiltod, akármilyen nehézkes is a dolog. Megváltoztatni úgysem tudod, hiszen ő a teremtés koronája, te pedig csak úgy egyszerűen elutasítottad, ahelyett, hogy hasra estél volna a megtiszteltetéstől! :-DD


Pedro

2012. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én még mindig tartom az álláspontomat, hogy azok a fickók a saját korukbelieket sem tudják felszedni.


mert egy 40-50 közti nő simán dugható.

2012. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg hogy bejön-e vagy sem, vagy hogy hány éves.


Azt nem értem, hogy olyan miért van fent, aki ennyire nem tűri a visszautasítást. Hogy fenyegetőzni, szitkozódni, káromkodni kezd.:/

2012. jún. 14. 21:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudod az a legszomoúbb az egészben, hogy egy normális hangvételü levélre az esetek 90 százalékában semmiféle választ nem kap az ember.


Ellentétben, ha valaki pofátlan és fenyegetözik, a Nö még arra is elszánja magát, hogy kiírjon ide egy kérdést is ezzel kapcsolatban vagyis foglalkozik vele...


Szomorú dolog...

2012. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te meg milyen fosra vagy felregisztrálva, már bocs?! Az első nem véletlenül írta, hogy szűrőket állíthatsz be és még tiltólistára is tehetsz egy kattintással bárkit. Legalábbis normális helyen ezek alap dolgok. Még egy ilyen egyszerű, levelezést is biztosító oldalon, mint a gyk is le lehet bárkit tiltani. Ez a 21. század, nem az internet hajnala!

Amúgy meg ha kinézel valahogy, neked elég ha kilépsz az utcára. Semmi szükséged ilyen lúzergyűjtő helyeken ismerkedned!


Uccsóka! Te meg nagyon depresszív vagy. Azok a mocskos nők tehetnek a magányodról, ugye? Máglyára minddel, igaz?:D

2012. jún. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!