Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőkön miért van sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért van sok olyan ember aki komplett hülyének nézi a másikat?

Figyelt kérdés

Én ugyan fent vagyok társkeresőn, bár nemigen szoktam használni. De néha nézegetek adatlapokat unalmamba (tök mind1 hogy melyeket, amelyiket épp kihozza)és eléggé elképedtem.


Elhízott 40-50 éves hapsik olyanokat írnak ki magukról, hogy egyszerűen nem értem hogy kit akarnak becsapni. Pl aki kb 170 cm, 102 kg (ki volt írva, sőt még kép is volt-.-) de az van kiírva hogy SPORTOS, mert szokott biciklizni....

Én nem tudom hogy most én értelmezem rosszul a "sportos" jelző jelentését vagy nem velem van a hiba? Egy csúnyán elhízott ember hol sportos???

Ezen azért vagyok kissé kiakadva, mert tényleg azt hiszi, hogy ezt be is veszi valaki?


Vagy a másik kedvencem, amikor nem a saját korukat írják ki. Rám egyszer rám írt valaki, 22 évesnek mondta magát. Elbeszélgettem vele, majd kiderült, hogy 42 éves, de elmondása szerint fiatalabbnak néz ki. (20 ÉVVEL????) És akkor még ő csodálkozott meg fel volt háborodva, hogy hazugnak neveztem meg alávalónak.


Persze vannak a másik nem oldaláról is hasonlók, de elsősorban pont hogy az ilyen hapsikból van több.


Mi értelme hamis adatot kiírni, vagy olyan jelzőket aggatni saját magára ami távolról sem igaz??

Vagyis kit akarnak ezzel átverni? Mert nem hiszem el hogy egy csúnyán elhízott hapsira valaki rámondja hogy "sportos" csak azért mert biciklizik.....



Nektek vannak hasonló sztorijaitok? Vagy egyéb?

Miért jó hazudozni (pláne korban) ha úgyis kiderül?


2012. jan. 14. 16:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah, kor lemaradt : 22/L
2012. jan. 14. 17:00
 2/17 anonim ***** válasza:

Tudod neten mindenki azt mondhat amit akar, meg ott általában nagyobb az arcuk is az emberkeknek ;)

20/F

2012. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.

Amúgy a félreértések elkerülése végett : a "sportos" a testalkatra vonatkozott.....vagyis oda volt írva

2012. jan. 14. 17:06
 4/17 anonim ***** válasza:
ja persze ezek az onbizalom hianyos emberek akik meg magukkal sincsenek kibekulve legalabb is igy gondolom. de kinek jo ez? 23f
2012. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy ketten regisztráltunk be a barátnőmmel :D És egy srác mindkettőnknek írt egy hosszú regényt de ugyanazt xD Nagyot égett vele :D
2012. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet csak beírt valamit nem is nézte, vagy ő magát sportosnak latja ;D

Mèrt ram sokszor mondjak h sovány vagyok megis van h dagadtnak érzem magam.

2012. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De épp ez az hogy TÁRSKERESŐN.

Gondolom sokan azt nem kalkulálják bele, hogy ha mondjuk nincs kép és találka lesz (amolyan sima beszélgetős) akkor majd mit csinál? Elkezd magyarázkodni hogy az adatlapján lévő dolgok fele nem is igaz?

Pont erre mondtam hogy kit akarhat becsapni amikor úgyis kiderül...


Szerintem meg pont hogy a túlzott önbizalom, ha ígfy állítja be magát :/

2012. jan. 14. 17:12
 8/17 anonim ***** válasza:

Am sokszor a csúnya suttyo beképzelt emberek szebbnek okosabbnak jobbnak gondoljak magukat szóval igazad lehet ;)


Am a dagadt csávot elkuldted a csàba?

2012. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Benenm felmerült a kérdés, hogy miért a 40-50 éveseket hoztad fel példának?!
2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert olyan irt rá aki 42eves és 20 evvel fiatalabb kinézetűnek hitte magát...
2012. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!