Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a szebb, szexisebb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb, szexisebb? Vékony vs. Izmos?

Figyelt kérdés

Két fajta vékonyság létezik a nőknél:


1. vékony(nem anorexiás!!!), de nincs rajta egy deka izom sem(genetika, sok ilyen ismerősöm van)

2. izmos, mert szépen kidolgozta, és ezért csinos és vékony


Fiúk, lányok, szerintetek melyik a szexisebb? Most nem a háttérben álló dolgokról kérek véleményt(étkezés, egészségtelen, genetika, mozgás, stb.), hanem csakis a vizuális benyomásra! :D


2012. jún. 14. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen hajszálvékony, de ne is legyen nagyobb bicepsze a combomnál. http://www.youtube.com/watch?v=7jzVbcY5Ors
2012. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2.
2012. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 8 évig szertornáztam versenyszerűen sok versenyen voltam országosra is kijutottunk és az edzéssel járt hogy azt mondják hogy az 'izmosabb' kategóriába tartozom .. :)) de nincs nagyobb bicepszem a pasimnál és nincs túlzott kockahasam de azt mondják látszik az izom mindenhol :)) a barátom azt mondta hogy pont jó .. :)) azt mondta hogy örül hogy nincsenek kidudorodó kockáim mert nem nőies.. ilyen szempontból én is inkább egy férfin látnám a kockákat :DD
2012. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik se. Inkább legyen kicsit húsos :D
2012. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az izmos a szebb
2012. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. pl:fitneszes lányok. Nekem csak ilyen barátnő kell :D
2012. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!