Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok, fiúk! Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok, fiúk! Más is gyakran érez így?

Figyelt kérdés
Igazából senki sem tudja, hogy én ezt érzem, nem szoktam ömlengeni erről, de folyton arra gondolok, ha látok egy lányt neten vagy élőben, aki tetszik, hogy úgy megölelném legszívesebben, magamhoz húznám a karjaimban szorosan tartanám, puszilgatnám, majd megcsókolnám. Mindig az öleléssel kezdődik, egyszerűen, ha meglátok egy vonzó lányt, főleg ha még jellemre is szimpi, akkor érzem igazán, hogy szeretni akarom őt és aza baj, hogy ezt nagyon sok lánynál érzem naponta. Szükségem lenne már egy barátnőre, gondolom ez az oka ennek az egész őrületnek. Olyan sok aranyos lány van, bár az egyikkel én törődhetnék, odafigyelnék rá, megbecsülném, tisztelném, szeretném és legszívesebben egséz nap ölelgetném, puszilgatnám. Lányok, úgy imádlak titeket! <3

2012. jún. 15. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük :)
2012. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tenni én fogok a boldogságodért?
2012. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
62%
de aranyos vagy :D:D
2012. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
De édes vagy! Küldök eeeegy nagy ölelést. :*
2012. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mai szokásos adag is megérkezett a debreceni sráctol:D



De én is ölelnélek, ez vagyok én:

[link]

2012. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D Édes vagy. Hát ha tényleg megtetszik neked valaki akkor majd csak egy iránt fogod ezt érezni. Próbálj egy szimpatikussal beszélgetni. :)
2012. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha tényleg szerelmes leszel, meglátod, az nem pont ugyan ilyen érzés. :)
2012. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy csoppet ilyeszto, de ugyanakkor aranyos is. Mondanam, hogy hasonlo cipoben jarok, de a kettonk helyzete nem azonos. Mindenkiben benne van a vagy egy kapcsolatra, legalabbis szerintem a legtobb egyedulalloban. Mi a baj, ha sok ilyen lanyt latsz map, mint nap akkor miert nem szolitod le oket?
2012. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 19:36


Szoktam szemezni velük, úgy látom talán valakinek bejövök, utcán és néztek hátra vissza rám lányok, ha nem is olyan sokan, de 3 ilyen sztorim van, de nem vagyok egy bátor fajta, inkább visszahúzódó, gátlásos, önbizalomhiányos srác vagyok. De az ilyen flörtös napok mindig feldobják a kedvem. :D

2012. jún. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!