Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év körüli lányok! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli lányok! Ha belemennétek egy szeretői viszonyba egy 30 körüli pasival, akkor milyen anyagi támogatásra számítanátok alkalmanként, vagy havi szinten?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 01:01
 1/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem erre vannak a prostik.... :D
2012. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmilyenre! Nem azért vagyok a szeretője, hogy támogasson...
2012. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha fizet, prosti, ha nem fizet, szerető.
2012. jún. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha kedvelem nem várok el semmit
2012. jún. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 e min. Tapasztalat! Pénzéhes a mai generáció! :P
2012. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sz@rul tetted fel a kérdést.

18 körüli lányok!

ha prostik lennétek,akkor mennyit kérnétek egy a dugásért?


a fiatalság sokat dob,és ha hozzá szép és lelkes is vagy,nem vágsz pofákat,viszonylag élvezed is,nem kell a szádba rágni,hogy mit csinálj,akkor 20.000/órát elkérhetsz eleinte.

2012. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha lány lennék akkor nem.

De így hogy 30 éves pasi vagyok így belemennék.

18+ lányok írhattok privátot.....

:-)

2012. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En 21 vagyok, mondjuk az arcom miatt meg a 14-et is be tudnam adni xD


Oszinten? Nekem kene az hogy megvacsiztasson, plazazzunk es kapjak vmi ekszert es utana johet a szexi time vmi szep haloban! Persze azert sajat koltopenz is jol jonne. Ah, tudom en draga ribi lennek...

Mondjuk nem volt sok szexualis partnerem, de azok nem szivesen engedtek el, szoval biztos megerte Cosmot, Joyt es Glamour szexrovatokat olvasni 12 eves korom ota :P


Ha olyan nyaralni is magaval vihetne, egyebkent szanalom de en totalisan begerjedek szexualisan ha egy pasi a tenyeren hordoz, tavaly tolmacsoltam egy fickonak kulfoldon es annyira jol esett hogy mindig kerdezgette mig kerek meg vegyel meg ezt is azt is kifizetem csak mondd mit szeretnel, igazi kis hercegnonek ereztem magam, pluszba azert neha jol megolelgetett :) marpedig ez kell nekunk egy ferfi aki a tenyeren hordoz es atolel :)

2012. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!!!

Melyik megyében laksz?

:-)

2012. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmilyenre!Akkor a szexért lennék ott,nem a pénzéért.
2012. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!