Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális méretű a péniszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális méretű a péniszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves vagyok és nem tudom hogy ez a normális méret vagy aggúdnom kéne.Nem mereven kb 8,5cm//Merev állapotban:kb.:11,5cm
2012. jún. 15. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
annyira unom már ezeket a farkas kérdéseket, de komolyan,kérdezz meg egy urológust, vagy anyád...
2012. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggúdjál te paraszt xD
2012. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kevésnek találom a kettő közti különbséget. Nem mérted rosszul?

Egyébként úgy mérd le, hogy amikor nem merev, nyújtsd meg, és akkora kell, hogy legyen merev állapotban.

2012. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogyha bosszant valakit csak jó lenne ezt tudni
2012. jún. 15. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:
De ezt itt soha nem fogod megtudni.
2012. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden péniszméret normális.Még pár év alatt nőhet bőven 5cm-t is, ne aggódj! Amúgy az átlag méret Mo.-n 14 cm asszem.
2012. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nielindi ***** válasza:
majd, ha már nem csak pisilésre használod (pár év mulva), és ekkora marad, akkor kezdhetsz aggódni.
2012. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normáli, ne aggódj!
2012. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Átlagos. De szeretnéd tudni, oké... engem meg komolyan érdekel (nem köcsögségből), hogy mi van akkor, ha azt mondják, hogy nem normális? Akkor mit teszel? Szerintem igazából megkérdezed, megmondják, jó vagy nem jó... és?? Utána mi lesz?
2012. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!