Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztatok már óvodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztatok már óvodás korotokban? Emlékszem, hogy akkoriban csók közben éreztem egy olyan furcsa bizsergést, amit felnőttkorban már nem, illetve nem úgy.

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

igen sajnos a barátnőimmelxD Gáz:D

15/L

2012. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, férfi vagyok, egyik nő ismerősömmel kiskorunkban kitaláltuk egy unalmas délután a játszótéren, hogy utánozzuk a felnőtteket.
2012. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

engem az óvodás szerelmem csókolt meg. vagyis csak szájra puszi volt. kifejezetten undorítónak tartottam :)

18/l

2012. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

persze.

egyszer volt olyan hogy egyszerre 4 csaj elhívott csókolózni, persze nem úgy.

és kis házban felváltva csináltuk :D

ma ugyanez a 4 csaj elhívna...nem is tudom mi lenne :DDDDD

2012. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, sőt még általános iskola alsó tagozatában is egyik osztálytársammal csináltuk, bár akkor elég gusztutalannal tartottuk:P Elég nagy ribi voltam így visszagondolva:P (20L)
2012. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Éreztetek valamit közben?
2012. jún. 15. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Én általánosba,kb 10 éves voltam és barátnőmmel csókolóztunk,de csak azért mert kíváncsi voltam milyen érzés csókolózni.Jah én nem éreztem semmi furcsa"bizsergést".

21/n

2012. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, kb. 5 éves koromban lekapott az egyik ovis társam. Bár ha jobban visszagondolok, szerintem csak szájrapuszi volt. Nem éreztem bizsergést, de minden bizonnyal jobb volt, mint az "igazi" első csókom 14 évesen, ami borzasztó volt. :P

15/L

2012. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, de eddig csak egyetlen olyan csók volt az életemben, amikor ki ment az erő a lábamból... Nem voltam már gyerek. :)


25/F

2012. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!