Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17/F vagyok és van a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/F vagyok és van a suliban egy csaj év elején sokat néztük egymást. Ezt meguntam és elakartam hívni inni valamit és nem jött el velem. Most ugyanúgy néz baker. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 01:11
 1/8 panini ***** válasza:
hívd el enni:D
2012. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor azért nézett, hogy miért nézed, most meg azért néz, mert fél, hogy rászállsz. Az élet szép. De nem ma!
2012. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

másik technikával hívd.

írd le a teljes elhívást,onnantól,hogy odamentél hozzá.

2012. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Enni talán :D

De ő nem csak néz hanem bámul mosolyog,lyukat éget belém a szemével.

Semmi extra nem volt az el hívásban csak meg kérdeztem hogy lenne e kedve velem meg inni vm-t

2012. jún. 9. 01:18
 5/8 A kérdező kommentje:
gyerünk már 77%-osak hol vagytok ilyenkor?
2012. jún. 9. 01:30
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja amúgy én csak anyit beszéltem vele még hogy elakartam hívni :D

Meg 1szer mellettem elejtette a telefonját ki eset az aku és nem vettem fel neki ez gáz :P

Facbookon még csak nem is vettem fel isminek

2012. jún. 9. 01:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, 17 évesen a kapcsolatok meghatározó eleme a facebook!


Amúgy meg ne csodálkozz, nem úgy kell elhívni egy csajt, hogy ott termesz előtte és "szia, iszunk valamit?!".

Beszélgess vele és egyszercsak spontán el kell hívni.

2012. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mind1 úgyis mindjárt vége a sulinak.Majd ha akar valamit úgy is beszél velem.:D hát ha nem akk másik csaj.Amúgy is eddig amely csajal össze akartam az nem sikerült.De szerencsére mindig van egy évben pár akik kezdeményeznek és ezek általában hosszabb kapcsolatok.Ezzel csajal még beszélni se tudok mert csak makogok ha 3Mernél közelebb van és nem vagyok magam ilyen még nem volt hogy féljek egy csajtol.Ez vajon miért van?
2012. jún. 9. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!