Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Adna néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Adna néhány tanácsot?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam (jelenleg is vagyok) egy lányba, de nem kellettem neki. Eléggé letört vagyok, ő volt az első igazi...valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnám magam mielőbb túltenni rajta? Vagy csak idő segíthet? Úgy érzem, hogy senkinek sem fogok kelleni...most épp még egyetlen nőre sem tudok gondolni...csak rá...

2012. jún. 15. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

3 lépésben teheted magad túl rajta:


1.Tudd meg hol hakik!

2.Lopózz be a házába.

3.És erőszakold meg!!!

2012. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor kockulj be. Tölts le a Diablo 3-at. Attól garantáltan föl se állsz a gép elől egész nyáron. Aztán ha elfelejtetted a csajt akkor keress valaki mást :D
2012. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, a kockulás nem rossz megoldás :D

Én is voltam ilyen helyzetben, rajtam az segített, h ha tetszett, ha nem, kerestem egy másikat, akivel sok időt töltöttem így nem volt időm az előzőre gondolni és hipp-hopp nem is érdekelt már.

19L

2012. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy egyetlen lány se tud érdekelni...senki. Nem kell nő.
2012. jún. 15. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ülj a sarokba és sajnáld magad tovább...az ebből kilépés, amihez a többiek tanácsot adtak, csak egy opció.
2012. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érthető, amíg fel nem dolgoztad ezt az egészet, addig esélytelen a dolog. Az idő segít (jó nagy közhely, de igaz), meg ha pl. lefoglalod magad valamivel, társaságba jársz, idővel kezdesz ismerkedni lányokkal - csak úgy, tét nélkül, hátha találsz egy hozzád illőt - stb. Kívánom, hogy mielőbb lépj túl ezen az egészen, nem ér annyit, hogy szenvedj miatta.
2012. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezzel 1 éve gyötröm magam. Szerintem megtaláltam a tökéletes fiút. Kellettem is neki, aztán valami kis kamu dumával lerázott. Letört voltam, még most is néha. Nem igazán tudod elfelejteni, szerintem nincs rá mód. Mondjuk engem felkaroltak a barátaim, sokat nevetek, poénkodok, kezdem elfelejteni. Persze ha látom az utcán, még néha utána mászkálok, hát ha észrevesz, és megtörik a jég, és egypár lehetünk. De amúgy ja! szerintem is hülye vagyok.:DDD

Próbáld meg kiverni a fejedből, próbáld magaddal megutáltatni, jobb tanácsot nem tudok.:ss

17/L

2012. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valaki a Diablót javasolja, én valahogy máshogy fogom ezt kezelni...

Most vagyok 24 és még nem volt kapcsolatom, mert nem, mert a nőknek ez kell az kell, meg amaz kell, csak normális srác nem kell(nem is leszek normális most már)

Tervezek egy Suzuki 750-es GSX-R-t venni jövőre. Ha csalódok az utcán engedem ki a gőzt és a tesztoszteront! Nézzük ez miért jó: Legalább abban döglök meg, amit imádok. Ha nem döglök meg, akkor meg megtanulok elég durván motorozni...:)

2012. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jóó leszel donornak:DDDD
2012. jún. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk úgy is. És sok helyről kapom ezt vissza. Csak sajnálom, hogy ennyi időt fecséreltem abba, hogy jó mérnök legyek..., inkább összeganyajoltam volna a pénzt a gixxere. Anyámat meg azért sajnálom, mert nem lesz unokája és elhal a vérvonal...
2012. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!