Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Uraim, ha van némi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Uraim, ha van némi időtök, elolvasnátok és adnátok néhány ötletet, tanácsot, kérlek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 1 éve megismertem egy férfit. Sokat beszéltünk telefonon, személyesen nem sok lehetőségünk volt. Én nyáron elmondtam, hogy kedvelem, talán jobb lenne nem beszélni. Aztán nem is vettünk erről tudomást, folytattuk. Majd egyre többett láttam személyesen (egy helyre járunk, illetve 1-2 alkalommal elugrott ezért-azért hozzám, de nem randiként).

Egyre közvetlenebbek vagyunk egymásal, bármiről beszélgetünk, ha valami nem megy, vagy valamiben segítség kell hívjuk egymást stb.

Két hete elmondtam, hogy nekem ő több, mint barát. Nem jelentkezett 2 hétig. Nem beszéltünk, nem találkoztunk. Még csak nem is válaszolt rá semmit. Megkérdeztem mi legyen, maradjak távol? Nem reagált rá semmit.


Most pár napja megint beszélünk telefonon, össze is futottunk véletlenül, váltottunk pár szót, de a téma nem is került szóba.


Miért ilyen a viselkedése? Nem érdeklem,azt hiszem, hiszen nem viszonozza az érzéseimet, de mégis a közelemben mer maradni. Miért nem akar kerülni? Tudja mit érzek, miért nem marad távol tőlem?


Valaki megmagyarázná ezt nekem? Egy férfi vélemény sokat segítene. Tudom, hogy tőle kellene ezt kérdeznem , de ha nem akar róla beszélni, én nem fogom erőltetni, ezt nem akarom.


Várom a véleményeiteket, és kérlek kort is írjatok! Köszönöm szépen!


2011. dec. 2. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig tisztába kellene tenni ezt a helyzetet, és ezt csakis ti ketten tudjátok. "Elmenekült", nem reagál, de aztán mégis megjelenik. Vagy nem fogja fel a helyzetet, vagy ami valószínűbb, bizonytalan. Én rákérdeznék, hogy mit jelentek neki. Ha csak barátként tekint rád, akkor vessetek véget a kapcsolatnak, mert neked ez nem jó.


Azt az egyet nem értem, miért írtad az elején, hogy "jobb lenne nem beszélni". Félsz egy komolyabb kapcsolattól?


Kort nem írok.

2011. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem féltem a komoly kapcsolattól. Attól féltem, ami be is következett. Féltem, hogy megszeretem és nem lesz kölcsönös.


Én bármit megtennék azért, hogy mellettem legyen, nagyon kedves a szívemnek.

2011. dec. 2. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha nem találkoznátok többet, mert... túlzottan megkedvelted. Ezután - ha részéről nincs ilyen érzelem - le fog kopni, vagy - ha szerencséd van - kapcsolatotok magasabb szintre lép.
2011. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nincs új a nap alatt, én is voltam hasonló helyzetben. Annyi különbséggel, hogy én voltam a srác és én estem belé, nem fordítva.

Az esetből annyit megtanultam, hogy nem feltétlen kell nemet mondani, az igen hiánya is nem! Ha kerül nem véletlen kerül!

Bár hozzáteszem, hogy ha ilyen egyszerű lenne! Sajnos mindig ott van a mi lenne ha...

Sok kihagyás után volt hogy odajött az a lány és beszéltünk egy keveset, de aztán ugyanúgy semmi. Annak hogy beszéltetek pár szót szintén nem tulajdonítanék jelentőséget.

Én úgy gondolom, hogy mivel ő tisztában van a te érzéseiddel, mivel te hoztad fel először, ezért független attól, hogy ki a fiú és ki a lány neki kellene lépnie. Ha nem teszi meg akkor nem kellesz neki....

2011. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De nem egy-két szót váltottunk, jót beszélgettünk, mint előtte.


De miért nem hagy akkor?

2011. dec. 2. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:

azt honnét tudjam? a lényeg szerintem akkor is az, hogy tisztában van vele, hogy nem tetszik neked de nem lépett semmit, csak hátra.

Hogy most mi lelte azt meg nem tudom mondani, de szerintem más se...

2011. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit kusza lett a mondat. Nem igazán értem.
2011. dec. 3. 00:00
 8/9 menta34 ***** válasza:

Kérdező. Borzasztóan keveset mondtál el, ennyiből nem lehet jó választ adni. pl. van-e kapcsolata? neked van-e? korotok?


Úgy tűnik foglalkozik veled, attól függetlenül, hogy nem vall szerelmet, a beszélgetés már foglalkozás, értékeld jól. NADE, a foglakozásnak oka van! mi? valami miatt érdekes vagy. Ha nem érzelem akkor lehet-e más? mi az amiért "felugrik"? van egy ritka gyűjteményed amit kölcsönözget? főnöke vagy, van ismerősöd aki felé jó az ismerettség? stb.stb. szóval ok kell! ez simán lehet annyi is, hogy vicces vagy, vagy ő a tök magányos és bárki érdekes aki szóba áll vele. Addig ne vesd el az érzelemet vagy a szexet mint ok, (illetve ne add fel a reményt), amíg jobb okot nem találsz :) - ha nem találtál jobb okot, akkor vagy várj még, vagy lépj te drasztikusan, hívd konkrétan randira. (kivéve ha olyan domináns, hogy ez zavarná, akkor marad a várás - bár ezt kizárnám az elmondottak alapján)

2011. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltam én is így lánnyal. A nők mindig a megismerkedés körüli időben izgalmasak igazán. Ha a kezdeti izgalmat nem járja át a testiségnek akárcsak egy lenge szellője, és egy más szinten normalizálódik a kapcsolat. Akkor egyre inkább baráti jellegűvé válik.

Többször jártam így lánnyal, olyan is volt, akinek előbb én akartam udvarolni, ő nem akart velem járni, barátok lettünk, aztán miután barátok lettünk ő szeretett volna velem járni, de én már nem.

Szóval, ha elillan az a kezdeti izgalom, akkor (én legalábbis) elkezdem barátként kezelni a nő ismerőseim, önfeledten találkozom velük, megyünk ide-oda, mesélek a barátnőimről, arról melyik lány tetszik, és azt veszem észre, hogy valami miatt megszeretik az embert, meg egyszercsak közlik, hogy többet szeretnének.

Hm, hát erre én is csak ugyanígy léptem mindig mint ahogy a kérdező történetében a férfi. Az izgalmas kihívásokat az ismeretlen nők jelentik, az ami túl közel van az valahogy már nem érdekes, vagy a lelkesedés elmúlott bármi miatt.

33/F

2011. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!